Zpět na ostatní závody
Konečné pořadí Frenštátského běžeckého poháru 2008
Konečné hodnocení ke stáhnutí (.xls)
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice355050--100235
2. MICHNA Pavel1975TJ Slezan FM3240--4080192
3. ZÁTOPEK Jiří1960X-AIR Ostrava173230323560189
4. PURKAR Richard1976MK Kopřivnice-303224-70156
5. KELLER Michal1975MK Kopřivnice213540283016154
6. VRÁGA Filip1988AK Kroměříž--28232646123
7. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát-2323212234123
8. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice112221201730110
9. KVITA Josef1951MK Kopřivnice102120-142691
10. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor92019-162488
11. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R--22-204082
12. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice1161815121879
13. HANKE David1971Kopřivnice--24--5276
14. KRPEC Lukáš1979Tichá----284876
15. BÝMOVÁ Renata1975MK Kopřivnice-17--193874
16. ŠKAPA Marek1971X-AIR Ostrava-19--213272
17. VINKLÁREK Jiří1961Rožnov p/R--26--4470
18. ŠKODA Kristian1990CK Frenštát p/R-26---4268
19. MACÍČEK Radek1975RAM Šenov-----6464
20. KELLER Martin1978MK Kopřivnice24--35--59
21. BALÁŽ Roman1965Extreme Team---2632-58
22. POP Tomáš1971MK Kopřivnice23-35---58
23. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice-----5656
24. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha----50-50
25. CELERIN Milan1965TAT Martin---50--50
26. WRÓBEL Tomasz1973POLSKO50-----50
27. BADERA Krzysztof1960POLSKO19--30--49
28. TRÁVNÍČEK Rostislav1968TJ Slezan FM1828----46
29. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice11517-5442
30. SOPUCH Petr1989MK Kopřivnice---40--40
31. LUPIEZOWIEC Piotr1977POLSKO40-----40
32. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov p/R---17-2239
33. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší-11--62037
34. ŠÁDKOVÁ Irena1969X - AIR Ostrava1324----37
35. SCHWARZ Jan1979PJ Radhošť-----3636
36. BAŽANOWSKI Rost.1965MK Seitl1218----30
37. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice30-----30
38. PETRÁŠ Rostislav1965Novojický kotúč28-----28
39. CHÝLEK Patrik1973CK Frenštát p/R-----2828
40. VELIČKA Zdeněk1962X - AIR Ostrava26-----26
41. VALENTA Michal1962AVC Praha----24-24
42. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří----23-23
43. JANČÁK Tomáš1995TJ Frenštát p/R---22--22
44. ŠINDELEK Daniel1965TJ Slezan FM22-----22
45. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát-12---820
46. KALINA Petr1976Frenštát p/R5---15-20
47. ŠINDELEK Vladan1967Pržno20-----20
48. GRÁF Vojtěch1990Sokol Frenštát---19--19
49. TUZA Jiří1989Příbor----18-18
50. RUŽIČKA Karel1956Česká Ves---18--18
51. KRAUSOVÁ Darina1974MK Kopřivnice4---13-17
52. SKÝPALA Karel1969Sokol Frenštát113---216
53. ESENTIEROVÁ Adéla1988Extreme Team---16--16
54. JAŠŠO Miroslav1968Sokol Frýdlant n/O--16---16
55. KELLER Antonín1963Orel Veřovice16-----16
56. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát--15---15
57. SUCHÁNEK Lukáš1979KHB Radegast15-----15
58. NEUWIRTH Denis1994TC Kopřivnice-----1414
59. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát--14---14
60. BŘESKÝ Michal1965TJ Frenštát p/R-14----14
61. PETR Radim1982TJ Sokol Troj.14-----14
62. HARABIŠ Zbyněk1965Sokol Frenštát3----1013
63. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc----7613
64. ŠCUDLÍK Rudolf1993TK Příbor-----1212
65. STOPKOVÁ Lenka1969Nový Jičín----11-11
66. RAMPÍROVÁ Klára1971TJ Frenštát p/R2---9-11
67. ŠVIDRNOCHOVÁ Z.1979Kopřivnice110----11
68. ZÁPECA Miroslav1978Prototyp VK----10-10
69. VALENTOVÁ Květa1956AVC Praha----8-8
70. MAREK Miroslav1981Orel Veřovice8-----8
71. GROŠ Štefan1961PJ Radhošť1---427
72. OBŠIL Přemysl1953Veřovice7-----7
73. MELČÁK Tomáš1975MK Kopřivnice6-----6
74. ŠTĚBRA Vladimír1947SK Skialpin Pustevny----3-3
75. JANDA Martin19691-----1
76. SOUČEK Ondřej1985Prototyp VK------0
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. GROŠ Jakub1995Frenštát p/R251220221836121
2. SLOVÁK Pavel1991Frenštát p/R--2525-50100
3. RAMPÍROVÁ Julie1999LO Frenštát p/R2218--2040100
4. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát-81520163493
5. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát-61418173287
6. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R-13--224479
7. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát-31617-2864
8. SKÝPALA Jakub1997Frenštát p/R2011----31
9. VAŠENDOVÁ Radka1999TJ Frenštát p/R-----3030
10. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov p/R----25-25
11. FAJKUS Filip1993TJ Frenštát p/R-25----25
12. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát--22---22
13. TOMÍČKOVÁ Barbora1995TJ Frenštát p/R-22----22
14. KASL Ondřej1995Sokol Frenštát-20----20
15. JAŠŠOVÁ Kamila1996Sokol Frýdlant--18---18
16. ZEJDOVÁ Aneta1992Fan Club Sokola Fr.--17---17
17. JUREK Michal1995Sokol Frenštát-17----17
18. JANĚK Lukáš1994TJ Frenštát p/R-16----16
19. STOPKOVÁ Tereza1999Nový Jičín----15-15
20. ŠPAČEK Tomáš1995TJ Frenštát p/R-15----15
21. KRAUSOVÁ Eliška2001ZŠ Tyršova NJ----14-14
22. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát-14----14
23. CHOVANEČKOVÁ N.2005Štramberk----13-13
24. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát-10----10
25. MIKESKOVÁ Tereza1994TJ Frenštát p/R-9----9
26. PAZDERKA Marek1996TJ Frenštát p/R-7----7
27. BOHÁČ Dalibor1996Sokol Frenštát-5----5
28. KEDROŇOVÁ Lucie2000Mladíci Trojanovice-4----4
29. PETR Filip2000Mladíci Trojanovice-2----2
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let