Zpět na ostatní závody
2. ročník "Přes mosty" 2008
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
1.1. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice14:2850
2.2. MICHNA Pavel1975TJ Slezan FM14:5040
3.3. KELLER Michal1975MK Kopřivnice15:0235
1.4. ZÁTOPEK Jiří1960X - AIR Ostrava15:0532
4.5. PURKAR Richard1976MK Kopřivnice15:2030
2.6. TRÁVNÍČEK Rostislav1968TJ Slezan FM15:3828
5.7. ŠKODA Kristian1990CK Frenštát p/R15:4926
1.8. ŠÁDKOVÁ Irena1969X - AIR Ostrava16:0224
3.9. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát p/R16:1723
1.10. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice16:3522
2.11. KVITA Josef1951MK Kopřivnice16:5821
3.12. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953KHB Radegast Příbor17:0420
6.13. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava17:1119
4.14. BAŽANOWSKI Rost.1965MK Seitl Ostrava17:2118
2.15. BÝMOVÁ Renata1975MK Kopřivnice18:2117
1.16. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice18:2716
2.17. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice19:1115
5.18. BŘESKÝ Michal1965TJ Frenštát p/R19:4214
7.19. SKÝPALA Karel1969Sokol Frenštát p/R19:4813
3.20. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát p/R20:2812
4.21. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší21:1311
3.22. ŠVIDRNOCHOVÁ Zuz.1979Korok Kopřivnice25:5810
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
1.1. FAJKUS Filip1993TJ Frenštát p/R03:4225
1.2. TOMÍČKOVÁ Barbora1995TJ Frenštát p/R03:4622
2.3. KASL Ondřej1995Sokol Frenštát p/R03:5620
1.4. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R04:0118
3.5. JUREK Michal1995Sokol Frenštát p/R04:0517
2.6. JANĚK Lukáš1994TJ Frenštát p/R04:1216
4.7. ŠPAČEK Tomáš1995TJ Frenštát p/R04:1215
5.8. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p/R04:1814
3.9. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R04:2013
6.10. GROŠ Jakub1995Sokol Frenštát p/R04:2312
7.11. SKÝPALA Jakub1997Sokol Frenštát p/R04:2511
8.12. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p/R04:3510
4.13. MIKESKOVÁ Tereza1994TJ Frenštát p/R04:419
9.14. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R04:528
10.15. PAZDERKA Marek1996TJ Frenštát p/R05:057
11.16. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R05:156
12.17. BOHÁČ Dalibor1996Sokol Frenštát p/R05:325
2.18. KEDROŇOVÁ Lucie2000Mladíci Trojanovice05:524
3.19. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p/R06:013
4.20. PETR Filip2000Mladíci Trojanovice06:062
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Počasí při závodě: teplo, slunečno, bezvětří