Zpět na ostatní závody
4. ročník "Běh Papratnou" 2008
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. WRÓBEL Tomasz1973POLSKO18:0650
22. LUPIEZOWIEC Piotr1977POLSKO18:1540
33. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice18:2535
44. MICHNA Pavel1975TJ Slezan FM18:3232
55. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice18:4630
16. PETRÁŠ Rostislav1965Novojický kotúč19:1228
27. VELIČKA Zdeněk1962X - AIR Ostrava19:2626
68. KELLER Martin1978MK Kopřivnice19:2824
79. POP Tomáš1971MK Kopřivnice19:3123
310. ŠINDELEK Daniel1965TJ Slezan FM19:3622
811. KELLER Michal1975MK Kopřivnice19:4021
412. ŠINDELEK Vladan1967Pržno19:4420
513. BADERA Krzysztof1960POLSKO19:4719
614. TRÁVNÍČEK Rostislav1968TJ Slezan FM19:5418
715. ZÁTOPEK Jiří1960X - AIR Ostrava20:2217
816. KELLER Antonín1963Orel Veřovice20:3816
917. SUCHÁNEK Lukáš1979KHB Radegast21:2915
1018. PETR Radim1982TJ Sokol Trojanovice I21:4514
119. ŠÁDKOVÁ Irena1969X - AIR Ostrava21:5013
920. BAŽANOWSKI Rost.1965MK Seitl22:0712
121. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice22:1411
222. KVITA Josef1951MK Kopřivnice22:3010
323. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor22:509
1124. MAREK Miroslav1981Orel Veřovice23:228
425. OBŠIL Přemysl1953Veřovice23:387
1226. MELČÁK Tomáš1975MK Kopřivnice23:436
1327. KALINA Petr1976Frenštát p/R23:455
228. KRAUSOVÁ Darina1974MK Kopřivnice24:004
1029. HARABIŠ Zbyněk1965Sokol Frenštát p/R24:593
330. RAMPÍROVÁ Klára1971TJ Frenštát p/R25:212
131. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice25:531
232. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice25:551
1433. SKÝPALA Karel1969Sokol Frenštát p/R26:231
1134. GROŠ Štefan1961PJ Radhošť28:071
1535. JANDA Martin196932:051
436. ŠVIDRNOCHOVÁ Zuz.1979Kopřivnice32:081
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. GROŠ Jakub1995Frenštát p/R02:2525
12. RAMPÍROVÁ Julie1999LO Frenštát p/R02:2722
23. SKÝPALA Jakub1997Frenštát p/R02:4120
14. JANDOVÁ Magda*200200:23
25. KALINOVÁ Tereza*2002Frenštát p/R00:28
36. FEIHAUEROVÁ Ema*2005Kopřivnice00:39
47. KALINA Mikuláš*2005Frenštát p/R00:41
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Děti označené * běžely 100m a nejsou hodnoceny v celkovém pořadí.
Počasí při závodě: polojasno, teplota 10 stupňů, silnější studený jihovýchodní vítr