Zpět na ostatní závody
Podzimní pětka 2013
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...16:47140
22. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R17:05120
13. HANKE David1971AK Emila Zátopka K...17:19110
24. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team Hranic...17:30104
35. ŠKODA Kristian1990CK Continental Fre...18:20100
36. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava18:3696
47. JAŠEK Radovan1980Frenštát p/R18:4692
18. ZÁTOPEK Jiří1960AK Emila Zátopka K...18:5488
49. POLÁCH Zdeněk1968FBC Sokol Frenštát...18:5786
110. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc19:0184
511. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R19:0682
612. CHÝLEK Patrik1973Canti Frenštát p/R19:1280
713. DOBEŠ Vlastimil1970Valašské Meziříčí19:1578
814. HARABIŠ Zbyněk1965Titan SC Zlín20:1576
215. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953AK Emila Zátopka K...20:2774
316. KVITA Josef1951AK Emila Zátopka K...20:3472
117. VÁVROVÁ Šárka1993FBC Sokol Frenštát...20:3670
218. BŘEZINA Ladislav1961Ostravice20:4268
519. KORABEČNÝ Jakub1980Veselá20:5366
420. JELÍNEK Petr1952AK Emila Zátopka K...20:5464
321. GROŠ Štefan1961SK valašského král...22:1762
422. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...22:3160
623. MATUŠ Radek1981SK valašského král...22:5058
524. KÁŇA Josef1948TJ Frenštát p.R.22:5556
925. SKÝPALA Karel1969FBC Sokol Frenštát...23:3954
626. NAVARA Petr1945AK Emila Zátopka K...23:4452
727. RECHTENBERK Karel1947Pohorská jednota R...24:1750
828. NERADIL Jiří1949Frenštát p/R24:2848
229. PAVLÍKOVÁ Lucie1979Lichnov25:0846
330. ČABLOVÁ Kristina1987AK Emila Zátopka K...25:1044
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. ŠTĚPÁN Marek1996FBC Sokol Frenštát...09:07140
12. PRAŽÁK Vojtěch2000AK Emila Zátopka K...09:22120
23. MURAS Lukáš1996FBC Sokol Frenštát...09:34110
34. POLÁCH Adam1998FBC Sokol Frenštát...09:39104
45. ELIÁŠ Jan1996FBC Sokol Frenštát...09:42100
16. MYNÁŘOVÁ N.L.2001TJ Frenštát p/R09:4296
57. ONDRYÁŠ Martin1998FBC Sokol Frenštát...09:5892
28. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R10:0988
69. POLÁCH Zdeněk ml.1996FBC Sokol Frenštát...10:2586
710. FRYDRYCH Jiří1998FBC Sokol Frenštát...10:3684
811. SRNÍČEK Michal1998FBC Sokol Frenštát...10:5782
912. SKÝPALA Jakub1997FBC Sokol Frenštát...11:0980
1013. VAŠENDA Martin1999FBC Sokol Frenštát...11:0978
114. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...11:1376
215. PÍCHA Patrik2000FBC Sokol Frenštát...11:3274
316. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R11:3472
417. MRÁZ Vojtěch2001Ski Fren11:4070
218. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá11:4168
319. PAVLÍKOVÁ Vendula2001Galaxy Team11:4466
120. PUSTKA Tomáš2004Torpedo Mikulůvka12:1364
421. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovice12:4962
522. POLÁCH Ondřej2001FBC Sokol Frenštát...12:5260
223. GROŠ Marek2004Groš Team13:0658
324. POLEDNÍK Petr2005Kopřivnice13:0656
425. VÁCLAVÍK František2006***14:0354
126. ČERVENKOVÁ A.2006ZŠ Trojanovice14:0552
227. GROŠOVÁ Adéla2006Groš team14:0650
328. CHÝLKOVÁ Natálie2005Tichá14:4448
529. GENZER Matěj2005MŠ Trojanovice15:3546
530. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...16:1044
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 5000m, mládež 2700m.