Zpět na ostatní závody
XVI. ročník 'Pustevny nahoru a dolů'
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R11:3670
22. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...12:0060
13. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team Hranic...12:3055
24. HARABIŠ Zbyněk1965Titan SC Zlín12:4552
15. ZÁTOPEK Jiří1960AK Emila Zátopka K...13:0050
36. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p.R.13:0748
47. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří13:1146
38. POLÁCH Zdeněk1968FBC Sokol Frenštát...13:1644
19. ČABLOVÁ Kristina1987AK Emila Zátopka K...13:2643
410. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava13:3342
511. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R13:3641
512. KORABEČNÝ Jakub1980Veselá13:3840
613. DOBEŠ Vlastimil1970Valašské Meziříčí13:5639
114. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc14:0438
215. VÁVROVÁ Šárka1993FBC Sokol Frenštát...14:1837
216. KVITA Josef1951AK Emila Zátopka K...14:3036
317. JELÍNEK Petr1952AK Emila Zátopka K...14:3835
218. BŘEZINA Ladislav1961Ostravice15:0934
619. DLOUHÝ Václav1989SK valašského král...15:1233
720. SMETANA Petr1967Mikulůvka15:4732
321. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...15:4931
822. JANČÁK Ondřej1969TJ Frenštát p.R.16:4530
323. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jednota R...17:2729
424. LEŠINSKÝ Jiří1946TJ Frenštát p.R.17:4628
525. NAVARA Petr1945AK Emila Zátopka K...17:5427
126. FOGAŠ Pavol1941AK Emila Zátopka K...18:3726
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. MURAS Lukáš1996FBC Sokol Frenštát...03:2670
22. ELIÁŠ Jan1996FBC Sokol Frenštát...03:2960
33. ŠTĚPÁN Marek1996FBC Sokol Frenštát...03:4155
44. ONDRYÁŠ Martin1998FBC Sokol Frenštát...03:4552
55. POLÁCH Adam1998FBC Sokol Frenštát...03:4750
16. MYNÁŘOVÁ N.L.2001TJ Frenštát p/R03:5548
67. POLÁCH Zdeněk ml.1996FBC Sokol Frenštát...04:0346
28. PRAŽÁKOVÁ A.2001TJ Frenštát p/R04:0744
79. SKÝPALA Jakub1997FBC Sokol Frenštát...04:1743
110. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R04:2842
811. VAŠENDA Martin1999FBC Sokol Frenštát...04:3141
212. MRÁZ Vojtěch2001Ski Fren04:3340
113. PUSTKA Tomáš2004Mikulůvka04:3739
314. PAVLÍKOVÁ Vendula2001Galaxy Team04:4738
415. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovice05:1937
216. POLEDNÍK Petr2005Kopřivnice05:2236
317. POLÁCH Ondřej2001FBC Sokol Frenštát...05:2735
518. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...06:1334
319. VÁCLAVÍK František2006ZŠ Trojanovice06:1533
120. ČERVENKOVÁ A.2006ZŠ Trojanovice06:1532
421. GENZER Matěj2005ZŠ Trojanovice06:5831
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1000m.