Zpět na ostatní závody
X. ročník 'Pustevny nahoru a dolů'
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. Polášek Jan1983AK Hranice10:0750
22. Šádek Robert1970MK Kopřivnice10:4840
33. Vlček Tomáš1980TJ Gumárny Zubří11:1135
44. Ambros Jakub1987TJ Slezan FM11:1232
55. Schindler Tomáš1992TJ Frenštát p/R11:1530
66. Martiška Petr1981TJ Frenštát p/R11:5028
17. Zátopek Jiří1960X-AIR Ostrava11:5826
78. Ďurický Alexandr1987TJ Karviná12:0524
89. Škapa Marek1971X - air Ostrava12:3523
910. Polách Zdeněk1968Sokol Frenštát p.R12:3722
1011. Volný Petr1979TJ Gumárny Zubří12:4521
112. Bryknarová Kristýna1992TJ Frenštát p/R12:5720
213. Baroš Jiří1962Valašské Meziříčí13:1919
114. Jelínek Petr1952MK Kopřivnice13:2118
215. Krausová Darina1974NsP Nový Jičín13:2617
1116. Kraus Nový Jičín13:2716
1217. Bill Josef1973SK Skialpin13:5715
118. Bednařík Jiří1945Mniší14:1314
219. Navara Petr1945MK Kopřivnice15:0213
320. Rampírová Klára1971TJ Frenštát p/R15:1412
321. Fogaš Pavol1941MK Kopřivnice15:2511
422. Volný Jaromír1935PJR Frenštát p/R18:2310
523. Štěrba Vladimír1947SK Skialpin19:599
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. Martiška Jakub1992TJ Frenštát p/R04:1925
22. Marek Michal1992TJ Frenštát p/R04:2222
13. Jančák Tomáš1995TJ Frenštát p/R04:4120
24. Bryknar Radek1995TJ Frenštát p/R04:4918
35. Bednárová Lucie1993TJ Frenštát p/R05:0617
46. Veselková Klára1992TJ Frenštát p/R05:1116
57. Fajkus Filip1993TJ Frenštát p/R05:1315
38. Adamčíková Johana1994TJ Frenštát p/R05:2214
69. Hanzelková Tereza1992TJ Frenštát p/R05:2613
710. Jalůvková Michaela1993TJ Frenštát p/R05:3312
411. Kasl Miroslav1997Sokol Frenštát p/R06:2011
512. Štábl Filip1995TJ Frenštát p.R06:2310
613. Kasl Ondřej1995Sokol Frenštát p.R06:259
714. Muras Lukáš1996TJ Frenštát p/R06:278
815. Polách Zdeněk Ml.1996Sokol Frenštát p.R06:287
116. Polách Adam1998Sokol Frenštát p.R06:296
217. Buziris Patrik1998ZŠ Všechovice06:345
318. Rampírová Julie1999TJ Frenštát p/R06:354
419. Jalůvková Markéta1996TJ Frenštát p/R08:173
520. Krausová Eliška2001ZŠ Tyršova Nový Jičín09:102
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1200m.