Zpět na ostatní závody
Rekovická trojka
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. AMBROS Jakub1987AK Emila Zátopka K...10:0170
22. RYŠKA Vít1975Horokolo10:4660
33. KELLER Martin1978AK Emila Zátopka K...11:0555
44. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...11:3152
15. HANKE David1971AK Emila Zátopka K...11:3950
16. NAVRÁTIL Jaroslav1960HO SSK Vítkovice11:4848
27. ZÁTOPEK Jiří1960AK Emila Zátopka K...11:5146
58. GOLAS Matouš1995FBC Sokol Frenštát...11:5944
29. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava12:0643
310. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R12:2742
111. ČABLOVÁ Kristina1987AK Emila Zátopka K...12:2841
412. POLÁCH Zdeněk1968FBC Sokol Frenštát...12:4040
613. SUCHÁNEK Lukáš1979Klub horských běžc...12:5239
114. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc12:5738
215. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953AK Emila Zátopka K...13:1937
716. KVÁŠ Jan2000Jeseník13:2136
317. KVITA Josef1951AK Emila Zátopka K...13:2335
518. DOBEŠ Vlastimil1970Valašské Meziříčí13:2934
319. KOLAŘÍK Alois1954AK Emila Zátopka K...13:3033
620. KONEČNÝ Petr1966Tichá13:4332
421. JELÍNEK Petr1952AK Emila Zátopka K...13:4331
422. BŘEZINA Ladislav1961Ostravice13:5230
223. VÁVROVÁ Šárka1993FBC Sokol Frenštát...13:5329
824. SOJKO Patrik1988SK valašského král...13:5728
925. MATUŠ Radek1981SK valašského král...14:1127
1026. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p.R.14:1626
727. SKÝPALA Karel1969FBC Sokol Frenštát...14:2625
528. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...14:3524
329. ŽALLMANNOVÁ P.1978www.ceskakocka.cz14:4223
830. SVOBODA Ondřej197114:4322
931. PACH Radomír1966MK Seitl Ostrava14:5521
1032. JANČÁK Ondřej196915:2520
433. JURIČKOVÁ Marta1994Vinotéka u Karla F...15:2919
534. KUPČÁKOVÁ Monika1979Ostrava15:3018
535. SCHWARZ Jiří1951TJ Frenštát p.R.15:4317
636. BEDNAŘÍK Jiří1945AK Emila Zátopka K...15:5416
637. HAUSEROVÁ K.1993Trojanovice16:1815
1138. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p/R16:2514
739. NAVARA Petr1945AK Emila Zátopka K...16:3913
840. RECHTENBERK K.1947Pohorská jednota R...16:4412
741. PAVLOVÁ Dagmar195817:0911
142. FOGAŠ Pavol1941AK Emila Zátopka K...17:4710
1243. ŠAMÁNEK Petr1969Frenštát p/R18:219
844. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice20:418
945. KOLAŘÍKOVÁ Pavla1961AK Emila Zátopka K...27:337
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. ŠTĚPÁN Marek1996FBC Sokol Frenštát...05:2470
22. ELIÁŠ Jan1996FBC Sokol Frenštát...05:2660
13. PRAŽÁK Vojtěch2000AK Emila Zátopka K...05:4955
14. MYNÁŘOVÁ N.L.2001TJ Frenštát p/R05:5552
35. SKÝPALA Jakub1997FBC Sokol Frenštát...06:0250
46. ONDRYÁŠ Martin1998FBC Sokol Frenštát...06:0248
57. FRYDRYCH Jiří1998FBC Sokol Frenštát...06:0946
68. POLÁCH Adam1998FBC Sokol Frenštát...06:1344
79. POLÁCH Zdeněk ml.1996FBC Sokol Frenštát...06:2143
210. PRAŽÁKOVÁ A.2001TJ Frenštát p/R06:3042
211. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R06:3241
812. VAŠENDA Martin1999FBC Sokol Frenštát...06:4940
313. PÍCHA Patrik2000FBC Sokol Frenštát...06:5239
414. HAUSER Šimon200106:5238
915. SRNÍČEK Michal1998FBC Sokol Frenštát...07:0737
116. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá07:0836
117. GROŠ Marek2004Groš Team07:2735
218. POLEDNÍK Petr200507:3234
219. PABUDOVÁ Kamila199907:5933
520. SVOBODA Jáchym200208:0232
621. POLÁCH Ondřej2001FBC Sokol Frenštát...08:0331
322. KÁŇA Filip200608:3030
123. GROŠOVÁ Adéla2006Groš team08:3529
424. VÁCLAVÍK František200608:3728
725. NOVÁK Tomáš200008:3827
226. SUCHÁNKOVÁ L.200508:4826
1027. MAREK Milan199808:5825
328. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...09:3024
529. GENZER Matěj2005MŠ Trojanovice10:0223
630. MELICHAR Marek10:0222
031. MALINA Václav200410:0521
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1500m.