Zpět na ostatní závody
Tichavská tůňka - 2. ročník
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R09:4370
12. HANKE David1971AK Emila Zátopka K...09:4660
23. KRPEC Lukáš1979Tichá09:4755
34. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...10:2152
45. JURÁK Tomáš1975AK Emila Zátopka K...10:3150
26. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava10:3548
37. CHÝLEK Patrik1973Canti Frenštát p/R10:4946
48. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...10:5144
59. GOLAS Matouš1995FBC Sokol Frenštát...10:5643
110. ZÁTOPEK Jiří1960AK Emila Zátopka K...10:5842
511. HARABIŠ Zbyněk1965Titan SC Zlín11:0141
612. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R11:1940
113. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc11:2239
114. ČABLOVÁ Kristina1987AK Emila Zátopka K...11:2438
615. KORABEČNÝ Jakub1980Veselá11:2937
716. TICHAVSKÝ Miroslav1995NFC Lichnov11:3536
717. BAŽANOWSKI R.1965MK Seitl Ostrava11:3735
218. KVITA Josef1951AK Emila Zátopka K...11:4434
219. APPELBY NevillHanseeno AUSTRÁLIE12:0033
320. BŘEZINA Ladislav1961Ostravice12:0832
321. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953AK Emila Zátopka K...12:0931
422. JELÍNEK Petr1952AK Emila Zátopka K...12:1730
223. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...12:2029
824. ZELA Radek1978Pohorská jednota R...12:2428
325. GORI AnitaHanseeno AUSTRÁLIE12:4527
526. KÁŇA Josef1948TJ Frenštát p.R.13:0826
627. BEDNAŘÍK Jiří1945AK Emila Zátopka K...13:1425
728. SCHWARZ Jiří1951TJ Frenštát p.R.13:4024
929. REČEK Jiří1987ARLH13:4923
430. JURÁKOVÁ Eliška1997Kopřivnice14:1722
831. NAVARA Petr1945AK Emila Zátopka K...14:3021
132. FOGAŠ Pavol1941AK Emila Zátopka K...14:3020
533. MYNÁŘOVÁ Gabriela1994MTB Ondřejník16:0619
834. ŠAMÁNEK Petr1969Frenštát p/R16:1818
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. FUCIMAN Tomáš1996FBC Sokol Frenštát...04:4270
22. MURAS Lukáš1996FBC Sokol Frenštát...04:5160
33. ŠTĚPÁN Marek1996FBC Sokol Frenštát...05:0355
44. MILATA Emil1996FBC Sokol Frenštát...05:0652
55. POLÁCH Adam1998FBC Sokol Frenštát...05:0750
66. KARBAN Filip1997FBC Sokol Frenštát...05:0848
77. ELIÁŠ Jan1996FBC Sokol Frenštát...05:1146
18. PRAŽÁK Vojtěch2000AK Emila Zátopka K...05:1744
19. MYNÁŘOVÁ N. L.2001TJ Frenštát p/R05:2243
810. POLÁCH Zdeněk ml.1996FBC Sokol Frenštát...05:2442
211. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R05:2641
912. SRNÍČEK Michal1998FBC Sokol Frenštát...05:3240
1013. KARBAN Michal1996FBC Sokol Frenštát...05:3239
1114. ONDRYÁŠ Martin1998FBC Sokol Frenštát...05:3338
1215. FRYDRYCH Jiří1998FBC Sokol Frenštát...05:3837
216. GOLAS Marek2001FBC Sokol Frenštát...05:5036
317. MRÁZ Vojtěch2001Ski Fren05:5835
418. GERYK Lukáš2001Tichá05:5934
519. PÍCHA Patrik2000FBC Sokol Frenštát...05:5933
120. SZKATULA F.200406:0032
321. APPELBY Ella2002Hanseeno AUSTRÁLIE06:1731
122. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá06:1730
423. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovice06:4729
624. POLÁCH Ondřej2001FBC Sokol Frenštát...07:1728
725. VÁVRA Matyáš2000FBC Sokol Frenštát...07:2927
126. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R07:4526
227. ČERVENKOVÁ A.2006ZŠ Trojanovice07:4625
228. GENZER Matěj2005MŠ Trojanovice07:4924
829. SZKATULA Michal2001Mosty u Jablůnkova08:4423
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let