Zpět na ostatní závody
Konečné pořadí Frenštátského běžeckého poháru 2013
Konečné hodnocení ke stáhnutí (.xls)
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p...70706070-5270120460
2. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frý...-525052525560140411
3. HANKE David1971AK Emila Záto...606052605050-110392
4. POLÁCH Zdeněk1968FBC Sokol Fre...5548424440384486319
5. ZÁTOPEK Jiří1960AK Emila Záto...-37414246442388298
6. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p...4838-4042-4182291
7. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc5040383938373884289
8. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostra...-50-4843-4296279
9. KORABEČNÝ Jakub1980Veselá5243-37-214066259
10. KVITA Josef1951AK Emila Záto...3936363435363672255
11. HARABIŠ Zbyněk1965Titan SC Zlín-44-41-405276253
12. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953AK Emila Záto...413534313732-74253
13. ČABLOVÁ Kristina1987AK Emila Záto...4639393841394344252
14. JELÍNEK Petr1952AK Emila Záto...42--3031283564230
15. VÁVROVÁ Šárka1993FBC Sokol Fre...2730192929293770224
16. MATUŠ Radek1981SK valašského...433130-2727-58216
17. KOTAS Pavel1955Pohorská jedn...352929-24263160210
18. BŘEZINA Ladislav1961Ostravice---3230313468195
19. DOBEŠ Vlastimil1970TJ Valašské M...----34333978184
20. NAVARA Petr1945AK Emila Záto...2623242113172752173
21. CHÝLEK Patrik1973Canti Frenštá...-46-46---80172
22. SKÝPALA Karel1969FBC Sokol Fre...32-31-2523-54165
23. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team H...------55104159
24. GROŠ Štefan1961SK valašského...332528----62148
25. AMBROS Jakub1987AK Emila Záto...--70-70---140
26. FOGAŠ Pavol1941AK Emila Záto...25242520101426-134
27. SOJKA Patrik1988SK valašského...4033--2830--131
28. RECHTENBERK K.1947Pohorská jedn...-2227-1220-50131
29. BEDNAŘÍK Jiří1945AK Emila Záto...3628-251624--129
30. GOLAS Matouš1995FBC Sokol Fre...--354344---122
31. RYŠKA Vít1975Horokolo----6060--120
32. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jedn...3126-241718--116
33. KÁŇA Josef1948TJ Frenštát p...28--26---56110
34. KELLER Martin1978AK Emila Záto...----5548--103
35. ŠKODA Kristian1990CK Continenta...-------100100
36. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p...3432--26---92
37. JAŠEK Radovan1980Frenštát p/R-------9292
38. NAVRÁTIL Jaroslav1960HO SSK Vítkov...--44-48---92
39. ŠAMÁNEK Petr1969Frenštát p/R242118189---90
40. ŽALLMANOVÁ Petra1978ceskakocka.cz37---2325--85
41. SCHWARZ Jan1979TJ Frenštát p...44-33-----77
42. JANČÁK Ondřej1969Frenštát p/R----202230-72
43. BITALA Václav1977AK Emila Záto...-----70--70
44. BAŽANOWSKI R.1965MK Seitl Ostr...---35-34--69
45. JURIČKOVÁ Marta1994Vinotéka u Ka...38---19---57
46. FOJTÍK Václav1994LK Veřovice--55-----55
47. GRUCHALA Vojtěch1983Ostrava-55------55
48. KRPEC Lukáš1979Tichá---55----55
49. JURÁK Tomáš1975AK Emila Záto...---50----50
50. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p...------48-48
51. SMETANA Jonáš1997Vinotéka u Ka...--48-----48
52. NERADIL Jiří1949Frenštát p/R-------4848
53. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jedn...-----1929-48
54. KUPČÁKOVÁ Monika1979Ostrava29---18---47
55. MAREK Michal1992TJ Frenštát p...--46-----46
56. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zu...------46-46
57. HELCEL Richard1972SAK ložiska K...-----46--46
58. PAVLÍKOVÁ Lucie1979Lichnov-------4646
59. BRYKNAR Radek1995Frenski team--43-----43
60. BAJÁK Marek1972TJ Sokol Velk...-----43--43
61. JUREK Radim1985Trojanovice-42------42
62. ŠEVČÍK Pavel1961Zombi Opava-----42--42
63. NOHEL Petr1990-----41--41
64. GRUCHALOVÁ Lucie1984Ostrava-41------41
65. KANTOR Miroslav1990Trojanovice--40-----40
66. SUCHÁNEK Lukáš1979Klub horských...----39---39
67. HOLEC Pavel1985AK Asics Krom...--37-----37
68. KVÁŠ Jan2000Jeseník----36---36
69. TICHAVSKÝ Miroslav1995NFC Lichnov---36----36
70. SOCHOR Milan1978-----35--35
71. JUREK Michael1995Jurek outdoor...-34------34
72. DLOUHÝ Václav1989SK valašského...------33-33
73. APPELBY NevillHanseeno AUST...---33----33
74. KOLAŘÍK Alois1954AK Emila Záto...----33---33
75. KONEČNÝ Petr1966Tichá----32---32
76. SMETANA Petr1967Mikulůvka------32-32
77. KRUPA Lubomír1961SK Oceláci Os...--32-----32
78. MAZOCH Lubomír1971TJ Frenštát p...30-------30
79. ZELA Radek1978Pohorská jedn...---28----28
80. LEŠINSKÝ Jiří1946TJ Frenštát p...------28-28
81. POPELÁŘ Zdeněk1978Beskydští len...-27------27
82. GORI AnitaHanseeno AUST...---27----27
83. MORYS Lukáš1991FBC Sokol Fre...--26-----26
84. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice--17-8---25
85. REČEK Jiří1987ARLH---23----23
86. KOUTNÝ Miroslav1971FBC Sokol Fre...--23-----23
87. PÍCHA Zdeněk1976FBC Sokol Fre...--22-----22
88. SVOBODA Ondřej1971----22---22
89. JURÁKOVÁ Eliška1997Kopřivnice---22----22
90. PACH Radomír1966MK Seitl Ostr...----21---21
91. SELTENREICH Jan1941Studénka--21-----21
92. ZEJDA Zbyněk1990FBC Sokol Fre...--20-----20
93. MYNÁŘOVÁ Gabriela1994MTB Ondřejník---19----19
94. ZEMAN Radek1978FBC Sokol Fre...--16-----16
95. KORABEČNÁ M.1982SK valašského...-----16--16
96. HAUSEROVÁ K.1993Trojanovice----15---15
97. ŠUNDOVÁ Jarmila1984Příbor-----15--15
98. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p/R----14---14
99. PETRÁŠOVÁ Lenka1980-----13--13
100. PAVLOVÁ Dagmar1958----11---11
101. KOLAŘÍKOVÁ Pavla1961AK Emila Záto...----7---7
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1. MURAS Lukáš1996FBC Sokol Fre...70706060-6070110440
2. ŠTĚPÁN Marek1996FBC Sokol Fre...-525555705555140430
3. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p...5555-445550-120379
4. ELIÁŠ Jan1996FBC Sokol Fre...52434646605260100370
5. POLÁCH Adam1998FBC Sokol Fre...-403450444650104334
6. FUCIMAN Tomáš1996FBC Sokol Fre...60607070-70--330
7. POLÁCH Zdeněk ml.1996FBC Sokol Fre...5042484243484686321
8. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p...4846-4142414488309
9. SKÝPALA Jakub1997FBC Sokol Fre...46-44-50434380306
10. MYNÁŘOVÁ N.L.2001TJ Frenštát p...-48-4352-4896287
11. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p...443441-41384272278
12. ONDRYÁŠ Martin1998FBC Sokol Fre...-41-3848-5292271
13. PÍCHA Patrik2000FBC Sokol Fre...-3936333939-74260
14. FRYDRYCH Jiří1998FBC Sokol Fre...--32374640-84239
15. SRNÍČEK Michal1998FBC Sokol Fre...-38384037--82235
16. VAŠENDA Martin1999FBC Sokol Fre...--35-40364178230
17. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovic...4030-29-283762226
18. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p...-324035--4070217
19. POLÁCH Ondřej2001FBC Sokol Fre...3922242831243560217
20. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá43--303631-68208
21. ČERVENKOVÁ A.2006ZŠ Trojanovic...3820-25-193252186
22. VÁCLAVÍK František20063619--28-3354170
23. GROŠ Marek2004Groš Team4229--35--58164
24. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Fren...-1623-24173444158
25. GENZER Matěj2005Trojanovice-17-2423163146157
26. POLEDNÍK Petr2005Kopřivnice----34273656153
27. GROŠOVÁ Adéla2006Groš team3721--29--50137
28. PUSTKA Tomáš2004Torpedo Mikul...-----323964135
29. ŠABLATUROVÁ K.1998FBC Sokol Fre...-37-----76113
30. MILATA Emil1996FBC Sokol Fre...--5252----104
31. PAVLÍKOVÁ Vendula2001Galaxy Team------3866104
32. KÁŇA Petr2001FBC Sokol Fre...-3327--33--93
33. KARBAN Filip1997FBC Sokol Fre...--3348----81
34. ZEMAN Jan1996FBC Sokol Fre...--37--44--81
35. GOLAS Marek2001FBC Sokol Fre...--4336----79
36. KARBAN Michal1996FBC Sokol Fre...--3939----78
37. VÁVRA Matyáš2000FBC Sokol Fre...--2527-20--72
38. BOHÁČ Dalibor1996FBC Sokol Fre...--31--37--68
39. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p...-182226----66
40. KOUTNÝ Petr2000FBC Sokol Fre...--30--29--59
41. NOVÁK David1997FBC Sokol Fre...--50-----50
42. ZEMÁNEK Vojtěch2001FBC Sokol Fre...-50------50
43. NOVOTNÝ Jakub2004ZŠ Trojanovic...-28---21--49
44. KÁŇA Filip2006----3018--48
45. CHÝLKOVÁ Natálie2005Tichá-------4848
46. ŘEZNÍČEK Filip1996TJ Frenštát p...-44------44
47. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p...-----42--42
48. SOUDIL Adam2001FBC Sokol Fre...--42-----42
49. KOPŘIVA Jan2002ZŠ Trojanovic...41-------41
50. HAUSER Šimon2001Trojanovice----38---38
51. KORÁBEČNÁ M.2000ZŠ Trojanovic...-36------36
52. LOREK Jakub1998TJ Frenštát p...-35------35
53. ŽNIVA David1999FBC Sokol Fre...-----35--35
54. GERYK Lukáš2001Tichá---34----34
55. BENIŠOVÁ Anna2000-----34--34
56. PABUDOVÁ Kamila1999----33---33
57. SZKATULA František2004---32----32
58. SVOBODA Jáchym2002----32---32
59. HRACHOVEC Tomáš2001TJ Frenštát p...-31------31
60. APPELBY Ella2002Hanseeno AUST...---31----31
61. CHOVANEČKOVÁ N.2005AK Emila Záto...-----30--30
62. ROSINSKÝ Jakub1996FBC Sokol Fre...--29-----29
63. ZEMAN Jakub2000FBC Sokol Fre...--28-----28
64. ZÁTOPEK Jan2004Trojanovice-27------27
65. NOVÁK Tomáš2000----27---27
66. BORDOVSKÝ Tomáš1999FBC Sokol Fre...--26-----26
67. SUCHÁNKOVÁ Laura2005----26---26
68. JAROŠEK Kryštof2003ZŠ Trojanovic...-26------26
69. TUČEK Ondřej2000-----26--26
70. MAREK Milan1998----25---25
71. SOCHOR Adrian2004-----25--25
72. TICHAVSKÁ Klára2005Trojanovice-25------25
73. KORÁBEČNÁ Tereza2004ZŠ Trojanovic...-24------24
74. DOLÁK Tomáš2002ZŠ Trojanovic...-23------23
75. SZKATULA Michal2001Mosty u Jablů...---23----23
76. JANÁKOVÁ Michaela2002-----23--23
77. MELICHAR Marek*----22---22
78. TUČEK Lumír2003-----22--22
79. MALINA Václav2004----21---21
80. OTÁHAL Dominik2005-----15--15
81. TICHAVSKÁ Aneta2004Trojanovice-15------15
82. BARTOŇ Šimon2006Trojanovice-14------14
83. SOCHOROVÁ Amálie2006-----14--14
84. DOLÁKOVÁ Tereza2005Trojanovice-13------13
85. PŘADKOVÁ Barbora2005Trojanovice-12------12
86. KALMUS Filip2005Trojanovice-11------11
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let