Zpět na ostatní závody
7. ročník "Přes mosty" 2013
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R14:1470
12. HANKE David1971AK Emila Zátopka K...14:4160
23. GRUCHALA Vojtěch1983Ostrava15:0155
34. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...15:3052
25. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava15:3350
36. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...15:4348
47. CHÝLEK Patrik1973Continental Frenšt...15:5646
58. HARABIŠ Zbyněk1965Titan SC Zlín15:5944
49. KORABEČNÝ Jakub1980Veselá16:0343
510. JUREK Radim1985Trojanovice16:0842
11. GRUCHALOVÁ Lucie1984Ostrava16:1541
112. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc16:2340
13. ČABLOVÁ Kristýna1987AK Emila Zátopka K...16:2939
614. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R16:3538
115. ZÁTOPEK Jiří1960AK Emila Zátopka K...16:5037
216. KVITA Josef1951AK Emila Zátopka K...17:0436
317. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953AK Emila Zátopka K...17:0635
618. JUREK Michael1995Jurek outdoor team17:2434
719. SOJKO Patrik1988SK valašského král...17:3533
820. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p.R.17:4632
921. MATUŠ Radek1981SK valašského král...18:3431
22. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...18:5530
223. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...18:5529
424. BEDNAŘÍK Jiří1945AK Emila Zátopka K...19:0828
1025. POPELÁŘ Zdeněk1978Beskydští lenoši19:4827
526. SCHWARZ Jiří1951TJ Frenštát p.R.20:1426
327. GROŠ Štefan1961SK valašského král...20:4125
128. FOGAŠ Pavol1941AK Emila Zátopka K...21:0924
629. NAVARA Petr1945AK Emila Zátopka K...21:1923
730. RECHTENBERK K.1947Pohorská jednota R...22:0622
731. ŠAMÁNEK Petr1969Frenštát p/R23:3021
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...03:1070
22. FUCIMAN Tomáš1996TJ Sokol Frenštát ...03:1960
13. PRAŽÁK Vojtěch2000AK Emila Zátopka K...03:2255
34. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...03:2452
25. ZEMÁNEK Vojtěch2001TJ Sokol Frenštát ...03:3050
16. MYNÁŘOVÁ N. Laura2001TJ Frenštát p/R03:3148
27. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R03:3746
48. ŘEZNÍČEK Filip1996TJ Sokol Frenštát ...03:3844
59. ELIÁŠ Jan1996TJ Sokol Frenštát ...03:3943
610. POLÁCH Zdeněk ml.1996TJ Sokol Frenštát ...03:4242
711. ONDRYÁŠ Martin1998TJ Sokol Frenštát ...03:4241
812. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...03:4340
313. PÍCHA Patrik2000TJ Sokol Frenštát ...03:5339
914. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...03:5738
115. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...03:5937
316. KORÁBEČNÁ M.2000ZŠ Trojanovice04:0236
1017. LOREK Jakub1998ZŠ Trojanovice04:0335
418. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R04:0434
519. KÁŇA Petr2001TJ Sokol Frenštát ...04:0433
620. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p/R04:0832
721. HRACHOVEC Tomáš2001TJ Frenštát p/R04:2331
422. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovice04:2930
123. GROŠ Marek2004Groš Team04:3429
224. NOVOTNÝ Jakub2004ZŠ Trojanovice04:3628
325. ZÁTOPEK Jan2004Trojanovice04:3627
826. JAROŠEK Kryštof2003ZŠ Trojanovice04:4526
127. TICHAVSKÁ Klára2005Trojanovice04:4625
228. KORÁBEČNÁ Tereza2004ZŠ Trojanovice04:4724
929. DOLÁK Tomáš2002ZŠ Trojanovice04:4823
1030. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...04:4922
331. GROŠOVÁ Adéla2006Groš team04:5021
432. ČERVENKOVÁ A.2006ZŠ Trojanovice05:0420
433. VÁCLAVÍK František2006Trojanovice05:0719
534. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R05:0818
535. GENZER Matěj2005Trojanovice05:1417
536. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Frenštát p/R05:1616
637. TICHAVSKÁ Aneta2004Trojanovice05:1615
638. BARTOŇ Šimon2006Trojanovice05:3314
739. DOLÁKOVÁ Tereza2005Trojanovice05:4213
840. PŘADKOVÁ Barbora2005Trojanovice05:5112
741. KALMUS Filip2005Trojanovice06:3111
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let