Zpět na ostatní závody
9. ročník "Běh Papratnou" 2013
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R19:0470
12. HANKE David1971AK Emila Zátopka K...19:1160
23. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...20:1255
24. KORABEČNÝ Jakub1980Veselá20:2852
15. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc20:3450
36. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R20:5648
7. ČABLOVÁ Kristýna1987AK Emila Zátopka K...21:0646
38. SCHWARZ Jan1979www.ceska-kocka.cz21:2444
49. MATUŠ Radek1981SK valašského král...21:3343
210. JELÍNEK Petr1952AK Emila Zátopka K...21:5242
311. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953AK Emila Zátopka K...22:0041
512. SOJKO Patrik1988Skalité22:2340
413. KVITA Josef1951AK Emila Zátopka K...22:5139
14. JURIČKOVÁ Marta1994Vinotéka u Karla F...23:2638
15. ŽALLMANOVÁ P.1978www.ceska-kocka.cz23:3137
516. BEDNAŘÍK Jiří1945AK Emila Zátopka K...23:3836
117. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...23:5235
618. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p.R.24:0434
219. GROŠ Štefan1961SK valašského král...24:0533
420. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...24:3832
621. SCHWARZ Jiří1951TJ Frenštát p.R.24:4431
522. MAZOCH Lubomír1971TJ Frenštát p/R24:5530
23. KUPČÁKOVÁ M.1979Ostrava24:5729
724. KÁŇA Josef1948TJ Frenštát p.R.25:0528
25. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...25:1727
826. NAVARA Petr1945AK Emila Zátopka K...26:3026
127. FOGAŠ Pavol1941AK Emila Zátopka K...26:3125
628. ŠAMÁNEK Petr1969Frenštát p/R29:1124
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...02:3370
22. FUCIMAN Tomáš1996TJ Sokol Frenštát ...02:3760
13. PRAŽÁK Vojtěch2000AK Emila Zátopka K...02:4755
34. ELIÁŠ Jan1996TJ Sokol Frenštát ...02:4852
45. POLÁCH Zdeněk ml.1996TJ Sokol Frenštát ...02:5350
16. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R02:5448
57. SKÝPALA Jakub1997TJ Sokol Frenštát ...03:0046
28. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R03:1744
19. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá03:2843
110. GROŠ Marek2005Groš Team03:3542
311. KOPŘIVA Jan2002ZŠ Trojanovice03:3641
212. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovice03:3740
413. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...03:4739
114. ČERVENKOVÁ A.2006ZŠ Trojanovice04:1738
215. GROŠOVÁ Adéla2006Groš team04:1837
216. VÁCLAVÍK František200604:2036
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let