Zpět na ostatní závody
Podzimní pětka 2012
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. AMBROS Jakub1987AK Emila Zátopka K...15:43140
22. KŘENEK Radek1986Vinotéka u Karla F...16:39120
33. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R16:50110
44. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team Hranic...17:21104
15. HANKE David1971AK Emila Zátopka K...17:28100
56. JURÁK Tomáš1975AK Emila Zátopka K...17:4396
27. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava18:1792
18. ZÁTOPEK Jiří1960AK Emila Zátopka K...18:3688
69. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R18:4786
310. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...18:5884
711. CHÝLEK Patrik1973Canti Frenštát p/R19:0682
812. KORABEČNÝ Jakub1980Veselá19:1180
113. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc19:2378
114. KRAUSOVÁ Darina1974AK Emila Zátopka K...20:2576
215. KVITA Josef1951AK Emila Zátopka K...20:4574
216. RAMPÍROVÁ Klára1971SK valašského král...20:4672
917. MATUŠ Radek1981SK valašského král...20:4770
218. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953AK Emila Zátopka K...20:5068
319. JELÍNEK Petr1952AK Emila Zátopka K...20:5666
1020. KANTOR Radim1976Centrum RADOSTI Fr...21:1264
421. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...21:1962
322. ČABLOVÁ Kristýna1987AK Emila Zátopka K...21:2460
423. BEDNAŘÍK Jiří1945AK Emila Zátopka K...21:3658
1124. JUREK Jan1989Centrum RADOSTI Fr...21:5656
425. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jednota R...22:0154
326. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...22:0552
527. MAZOCH Lubomír1971TJ Frenštát p/R22:3250
528. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jednota R...22:5848
529. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...23:0146
1230. PAVLÍK Matěj1999Kopřivnice23:0944
431. GROŠ Štefan1961Groš Team23:5142
632. LHOTÁKOVÁ A.1990Veřovice24:0440
733. VÁŇOVÁ Zuzana1980Centrum RADOSTI Fr...24:5238
134. SELTENREICH Jan1941Studénka25:4236
835. KUPČÁKOVÁ Monika1979Ostrava26:3234
936. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice32:0532
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. FUCIMAN Tomáš1996TJ Sokol Frenštát ...09:22140
22. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...09:30120
33. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...09:45110
44. ELIÁŠ Jan1996TJ Sokol Frenštát ...09:48104
15. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R09:50100
56. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...10:0896
17. MYNÁŘOVÁ N. L.2001TJ Frenštát p/R10:1292
28. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R10:1588
69. POLÁCH Zdeněk ml.1996TJ Sokol Frenštát ...10:4186
210. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...10:5484
311. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R11:0082
712. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...11:0980
813. SKÝPALA Jakub1997TJ Sokol Frenštát ...11:3278
114. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...11:3976
915. LOREK Jakub1998TJ Frenštát p/R11:5574
416. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p/R12:0572
217. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá12:1070
518. SLÁDEČEK Daniel2002TJ Frenštát p/R12:5168
319. KRUTILOVÁ Jana2002ZŠ Tichá12:5866
620. ŠIVIC Roman2000ZŠ Trojanovice13:2864
121. ČERVENKOVÁ Kateřina2003ZŠ Trojanovice14:0362
722. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...14:2360
423. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...14:5758
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 5000m, mládež 2700m.