Zpět na ostatní závody
Rekovická trojka
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. FOJTÍK Václav1994Frenski team10:2670
22. KŘENEK Radek1986Vinotéka u Karla F...10:4760
33. RYŠKA Vít1975Horokolo10:5155
44. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R10:5752
55. JANČÁK Tomáš1995Frenski team10:5850
66. BRYKNAR Radek1995Frenski team10:5948
17. HANKE David1971Maraton klub Kopři...11:1846
78. OSTRUSZKA Michal1992TJ TŽ Třinec11:3344
89. HŘIVŇÁK Daniel1996Frenski team11:4043
110. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...11:4842
911. LACINA Vojtěch1990Frenštát p/R11:5341
1012. SIMON Adrian1983KO Poděbrady12:0440
1113. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R12:2439
114. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc12:3938
1215. WOJNAR Martin1981Salomon Chotěbuz12:4737
1316. SCHWARZ Jan1979Pohorská jednota R...12:4936
1417. KALINA Petr1976Skialpin Pustevny12:5235
1518. MATUŠ Radek1981SK valašského král...13:0334
119. KRAUSOVÁ Darina1974Maraton klub Kopři...13:0533
220. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...13:0732
221. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...13:1031
322. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...13:1330
1623. JUREK Jan1989Herbalife13:1629
324. VANĚK Martin1969Frenštát p/R13:3028
225. ŽALLMANOVÁ Petra197813:4627
1726. KANTOR Radim1976Centrum RADOSTI13:5926
427. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...14:0125
328. KANTOROVÁ Vladěna199314:0724
429. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...14:1823
430. ČABLOVÁ Kristýna1987Maraton klub Kopři...14:2422
531. RAMPÍROVÁ Klára1971SK valašského král...14:3421
232. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Maraton klub Kopři...14:4520
633. BĚČÁKOVÁ Dobromila1970IPR14:5019
534. MAZOCH Lubomír1971TJ Frenštát p/R15:1118
1835. GENDRICH J. F.1982Sautron Frenštát p...15:2117
736. BERNÁ Marie198015:2716
537. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jednota R...15:4715
838. KOPCOVÁ Eva1971Frýdek-Místek16:0314
639. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...16:0613
140. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...16:0912
941. PAVLOVÁ Dagmar195816:2811
1042. ČÍHALOVÁ Kateřina1980TJ Sokol Opatovice16:4210
1943. STANISLAV Jiří1982Centrum RADOSTI17:109
2044. KLIMEŠ Petr1985Sokol Bohdalov17:328
2145. KARBAN Tomáš1978TJ Sokol Frenštát ...17:577
1146. KARBANOVÁ Petra1991TJ Sokol Frenštát ...18:376
1247. VÁŇOVÁ Adéla1982Centrum RADOSTI19:075
1348. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...24:234
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. FUCIMAN Tomáš1996TJ Sokol Frenštát ...05:2670
22. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...05:2760
33. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...05:2855
44. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...05:4452
55. KARBAN Filip1997TJ Sokol Frenštát ...05:4950
66. ELIÁŠ Jan1996TJ Sokol Frenštát ...05:5048
77. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...05:5446
88. SKÝPALA Jakub1997TJ Sokol Frenštát ...05:5444
19. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R06:0243
910. KARBAN Michal1996TJ Sokol Frenštát ...06:0542
111. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R06:0841
212. MYNÁŘOVÁ N. L.2001TJ Frenštát p/R06:1040
1013. POLÁCH Zdeněk ml.1996TJ Sokol Frenštát ...06:1939
214. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...06:2638
315. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R06:2737
416. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R06:2736
317. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R06:3635
118. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...06:5134
1119. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...06:5733
1220. LOREK Jakub1998TJ Frenštát p/R07:1932
1321. WILCZEK Filip1998TJ Sokol Frenštát ...07:2931
222. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá07:3330
123. VLÁNKOVÁ Kristýna2004Martin07:3629
424. KRUTILOVÁ Jana2002ZŠ Tichá08:0928
125. GROŠ Marek2005Groš team08:2327
226. GROŠOVÁ Adéla2006Groš team08:2626
527. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...08:2925
628. VÁVRA Matyáš2000TJ Sokol Frenštát ...08:4124
729. ULIČNÝ Adam2000Frenštát p/R08:4323
530. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...08:4722
231. LAPIERE Thomas2005Stelakale09:2421
332. KRAUSOVÁ Alice2005ZŠ Tyršová Nový Ji...10:2620
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1500m.