Zpět na ostatní závody
Rekovická trojka
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. Kotek Martin1984SSK Vítkovice10:2050
22. Keller Martin1978MK Kopřivnice10:5540
33. Krkoška Michal1987MK Kopřivnice11:0335
44. Ďurický Alexandr1987VŠB Ostrava11:2332
15. Zátopek Jiří1960X-Air Ostrava11:3030
16. Neuwirth Alexandr1955MK Kopřivnice11:3228
57. Keller Michal1975MK Kopřivnice11:3626
68. Krkoška Petr1973BK SAK Ložiska Kl11:3724
79. Polách Zdeněk1968Sokol Frenštát12:0823
210. Macíček Miroslav1961Brose Kopřivnice12:1722
811. Vrága Filip1988AK ASICS Kroměříž12:5421
912. Lacina Vojtěch1968Frenštát p.R12:5520
213. Jelínek Petr1952MK Kopřivnice12:5519
114. Krausová Darina1974NsP Nový Jičín12:5818
215. Vrágová Anežka1991Slezan F-M13:1417
316. Schwarz Jiří1951PJR Frenštát13:2216
117. Bednařík Jiří1945Mniší13:4415
218. Fogaš Pavol1941MK Kopřivnice13:5114
1019. Štefek Marcel1972Ostrava14:1813
1120. Musialek Jiří1968Sviadnov14:2512
1221. Szabados Peter1976MK Seitl Ostrava14:3011
1322. Skýpala Karel1969Sokol Frenštát p.R14:4810
323. Navara Petr1945MK Kopřivnice15:139
424. Beskydovič1945Beskydy16:018
1425. Šamánek Petr1969Frenštát p.R16:247
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. Hlaváčová Markéta1991TJ Frenštát p.R7:1325
12. Kasl Ondřej1995Sokol Frenštát p.R7:3022
23. Studnický David1995Frenštát p.R7:3320
34. Eliáš Jan1996Sokol Frenštát p.R7:3618
45. Muras Lukáš1996Frenštát p.R7:3617
56. Skýpala Jakub 1997Sokol Frenštát p.R7:4116
17. Polách Adam1998Sokol Frenštát p.R8:0215
68. Polách Zdeněk Ml.1996Sokol Frenštát p.R8:4214
79. Le Adrián1996Frenštát p.R9:1213
210. Polách Ondřej 2001Sokol Frenštát p.R13:3012
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Závod proběhl za velmi teplého slunečného počasí, v bezvětří, při teplotě okolo 25 st.
Dospělí běželi 3000m, mládež 1500m.