Zpět na ostatní závody
Tichavská tůňka - 1. ročník
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...09:0570
22. KŘENEK Radek1986Vinotéka u Karla F...09:5260
13. HANKE David1971Maraton klub Kopři...10:0255
24. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava10:1152
35. OSTRUSZKA Michal1992TJ TŽ Třinec10:1750
46. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R10:2148
57. SMETANA Jonáš1997Vinotéka u Karla F...10:3046
68. BECHNÝ Michal1994Vinotéka u Karla F...10:3544
79. PAVLÍČEK Jakub1992Kozlovice10:3843
110. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...10:4442
311. HARABIŠ Zbyněk1965Titan SC10:5041
212. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R10:5240
813. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá10:5439
414. HELCEL Richard1972SAK ložiska Karvin...10:5638
915. CHÝLEK Patrik1973Canti Frenštát p/R11:0137
1016. POLÁŠEK Tomáš1984SK valašského král...11:0336
1117. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R11:0535
1218. KUSÝ Pavel1984Kozlovice11:0634
1319. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž11:0933
520. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...11:1332
121. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc11:1931
622. VANĚK Martin1969Frenštát p/R11:3030
223. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...11:3929
1424. MATUŠ Radek1981SK valašského král...12:0128
325. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...12:0327
1526. KANTOR Radim1976Centrum RADOSTI12:0726
127. RAMPÍROVÁ Klára1971SK valašského král...12:0825
428. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...12:0924
729. BAŽANOVSKI Rostislav1965MK Seitl Ostrava12:3223
230. VRÁGOVÁ Anežka1991AK Asics Kroměříž12:3922
331. TOMANEC Karel1958Vinotéka u Karla F...12:5121
332. VÁŇOVÁ Adéla1982Centrum RADOSTI12:5420
433. GROŠ Štefan1961Frenštát p/R13:3919
434. VÁŇOVÁ Zuzana1980Centrum RADOSTI13:4318
135. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...13:4717
536. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...13:4816
637. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jednota R...13:5815
538. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...14:1414
639. KUČEROVÁ Jana1965Ostrava15:1913
740. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice18:1112
1641. ČEJKA Vítek1988Zlín18:1211
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...04:5870
22. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...05:1460
33. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...05:2555
44. POLÁCH Zdeněk ml.1996TJ Sokol Frenštát ...05:3052
15. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R05:3550
56. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...05:4148
17. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...05:4246
28. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R05:4244
39. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R05:4343
110. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R05:4742
411. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...06:0441
212. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá06:4440
213. KRUTILOVÁ Jana2002ZŠ Tichá06:5439
314. CHÝLKOVÁ Patricie2001Tichá06:5738
515. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...07:3037
416. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...07:5436
617. VÁVRA Matyáš2000TJ Sokol Frenštát ...08:0735
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let