Zpět na ostatní závody
Letní test - 19. ročník
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...15:1670
22. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...16:1660
33. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...16:3255
44. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov16:5052
55. RYŠKA Vít1975Horokolo16:5450
16. HANKE David1971Maraton klub Kopři...17:1448
67. KŘENEK Radek1986Vinotéka u Karla F...17:2846
18. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...17:4544
79. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R18:2043
810. BECHNÝ Michal1994Vinotéka u Karla F...18:2442
911. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R19:0741
112. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...19:1140
1013. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá19:2539
214. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...19:5138
315. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...20:0537
1116. MATUŠ Radek1981SK valašského král...20:1636
217. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...20:2335
1218. SOJKO Patrik1988Skalité20:4734
219. KRUPA Lubomír1961SK Oceláci Ostrava20:5633
120. RAMPÍROVÁ Klára1971SK valašského král...20.5832
321. VANĚK Martin1969Frenštát p/R21:2531
1322. POPELÁŘ Zdeněk1978Beskydští lenoši21:4730
323. TOMANEC Karel1958Vinotéka u Karla F...22:1229
124. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...22:5528
425. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...23:0927
426. GROŠ Štefan1961Frenštát p/R23:4726
227. JURIČKOVÁ Marta1994Vinotéka u Karla F...23:5425
528. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jednota R...24:0124
229. SELTENREICH Jan1941Studénka24:3623
1430. JURÁK Jakub1995Maraton klub Kopři...26:2122
331. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice33:4021
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. FUCIMAN Tomáš1996TJ Sokol Frenštát ...15:1670
22. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...16:1660
33. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...16:3255
44. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...07:1052
55. ŘEZNÍČEK Filip1996TJ Sokol Frenštát ...07:1350
16. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R07:1648
67. KARBON Filip1997TJ Sokol Frenštát ...07:3046
78. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...07:3044
89. POLÁCH Zdeněk ml.1996TJ Sokol Frenštát ...07:3343
110. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R07:4342
911. ELIÁŠ Jan1996TJ Sokol Frenštát ...07:4441
212. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...07:5040
313. ŠANDOR Jan1999TJ Sokol Frenštát ...07:5939
1014. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...08:0638
115. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...08:1037
416. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p/R08:2136
217. ŠTĚPÁNOVÁ Klára2002FSC Kopřivnice08:5035
1118. LOREK Jakub1998TJ Frenštát p/R09:3234
319. KRUTILOVÁ Jana2002ZŠ Tichá10:0833
520. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...10:2232
621. BORDOVSKÝ Tomáš1999TJ Sokol Frenštát ...11:2031
722. ŽINGOR Ondřej2000TJ Sokol Frenštát ...12:0630
123. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R12:3729
824. JIŘÍČEK Lukáš2001Frenštát p/R13.5228
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let