Zpět na ostatní závody
Konečné Frenštátského běžeckého poháru 2012
Konečné hodnocení ke stáhnutí (.xls)
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. KŘENEK Radek1986Vinotéka u Karla F...184846606070120358
2. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...70-7070--140350
3. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R465043485260110320
4. HANKE David1971Maraton klub Kopři...5252485546-100307
5. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...505555--5096306
6. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...44444442424388263
7. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R40-4135394186247
8. KORABEČNÝ J.1980Veselá32383939-4080236
9. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...38303532323884227
10. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc3936-3138-78222
11. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...37324029313674219
12. MATUŠ Radek1981SK Valašské králov...21243628343770205
13. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...3631382730-66201
14. PŘÍVĚTIVÝ M.1953Maraton klub Kopři...3035--203568188
15. OSTRUSZKA M.1992TJ TŽ Třinec4846-5044--188
16. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava-42-52--92186
17. RAMPÍROVÁ Klára1971SK Valašské králov...3118322521-72181
18. BECHNÝ Michal1994Vinotéka u Karla F...-434244-48-177
19. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov606052----172
20. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...2625--253362171
21. ČABLOVÁ K.1987Maraton klub Kopři...2927--223260170
22. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...55-60--52-167
23. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...-21372423-58163
24. HARABIŠ Zbyněk1965Titan SC Zlín4139-41-42-163
25. CHÝLEK Patrik1973Canti Frenštát p/R-37-37--82156
26. VANĚK Martin1969Frenštát p/R3428313028--151
27. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team Hranic...-----46104150
28. TOMANEC Karel1958Vinotéka u Karla F...28262921-34-138
29. MAZOCH Lubomír1971TJ Frenštát p/R1617--183150132
30. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jednota R...--2415152548127
31. KANTOR Radim1976Centrum RADOSTI---2626-64116
32. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž4340-33---116
33. KRAUSOVÁ Darina1974Maraton klub Kopři...----33-76109
34. RYŠKA Vít1975Horokolo--50-55--105
35. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...-23---2852103
36. SCHWARZ Jan1979Pohorská jednota R...3334--36--103
37. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...-12-1442646102
38. GROŠ Štefan1961Groš Team-112619--4298
39. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...1716271613--89
40. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...1415281712--86
41. JUREK Jan1989Herbalife----29-5685
42. LACINA Vojtěch1990Frenštát p/R----4144-85
43. HANZLOVÁ S.1966Pohorská jednota R...24-----5478
44. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice13-2112--3278
45. WOJNAR Martin1981Salomon Chotěbuz----3739-76
46. FOJTÍK Václav1994LK Veřovice----70--70
47. SVENTEK Ladislav1965Čadca-70-----70
48. JURÁK Jakub1995Maraton klub Kopři...-2022--27-69
49. JURIČKOVÁ Marta1994Vinotéka u Karla F...-1325--30-68
50. KÁŇA Josef1948TJ Frenštát p.R.1919---24-62
51. SELTENREICH Jan1941Studénka--23---3659
52. HOLEC Pavel1985AK Asics Kroměříž-----55-55
53. VÁŇOVÁ Zuzana1980Centrum RADOSTI---18--3654
54. ŽALLMANOVÁ P.197825---27--52
55. JANČÁK Tomáš1995Frenski team----50--50
56. BRYKNAR Radek1995Frenski team----48--48
57. SMETANA Jonáš1997Vinotéka u Karla F...---46---46
58. BAŽANOWSKI R.1965MK Seitl Ostrava-22-23---45
59. PAVLÍK Matěj1999Kopřivnice------4444
60. HŘIVŇÁK Daniel1996Frenski team----43--43
61. PAVLÍČEK Jakub1992Kozlovice---43---43
62. STANĚK Petr1974TJ Velké Těšany42------42
63. VROBEL Miroslav1961Maraton klub Kopři...-41-----41
64. LHOTÁKOVÁ A.1990Veřovice------4040
65. SIMON Adrian1983KO Poděbrady----40--40
66. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R---40---40
67. HELCEL Richard1972SAK ložiska Karvin...---38---38
68. POLÁŠEK Tomáš1984SK valašského král...---36---36
69. KALINA Petr1976Skialpin Pustevny----35--35
70. DOBEŠ Vlastimil1970TJ Valašské Meziří...35------35
71. KUPČÁKOVÁ M.1979Ostrava------3434
72. KUSÝ Pavel1984Kozlovice---34---34
73. SOJKO Patrik1988Skalité--34----34
74. KRUPA Lubomír1961SK Oceláci Ostrava--33----33
75. MÁCHA Tomáš1994-33-----33
76. POPELÁŘ Zdeněk1978Beskydští lenoši--30----30
77. DLOUHÝ Václav1989SK valašského král...-----29-29
78. STRAKOŠ Jiří1950Tatra Kopřivnice-29-----29
79. SCHLESINGER Vít1985TK Znojmo27------27
80. VÁŇOVÁ Adéla1982Centrum RADOSTI---205--25
81. KANTOROVÁ V.1993----24--24
82. ŠAMÁNEK Petr1969Frenštát p/R-----23-23
83. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...23------23
84. VRÁGOVÁ Anežka1991AK Asics Kroměříž---22---22
85. HUVAROVÁ V.1986Kozina22------22
86. NĚMCOVÁ Lenka1991Frenštát p/R20------20
87. BĚČÁKOVÁ D.1970IPR----19--19
88. GENDRICH J. F.1982Sautron Frenštát p...----17--17
89. BERNÁ Marie1980----16--16
90. RECHTENBERK K.1947Pohorská jednota R...15------15
91. KOPCOVÁ Eva1971Frýdek-Místek----14--14
92. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p/R-14-----14
93. KUČEROVÁ Jana1965Ostrava---13---13
94. PAVLOVÁ Dagmar1958----11--11
95. ČEJKA Vítek1988Zlín---11---11
96. ČÍHALOVÁ K.1980TJ Sokol Opatovice----10--10
97. STANISLAV Jiří1982Centrum RADOSTI----9--9
98. KLIMEŠ Petr1985Sokol Bohdalov----8--8
99. KARBAN Tomáš1978TJ Sokol Frenštát ...----7--7
100. KARBANOVÁ P.1991TJ Sokol Frenštát ...----6--6
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. FUCIMAN Tomáš1996TJ Sokol Frenštát ...707070-70-140420
2. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...525060606060120360
3. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...555555705570110360
4. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...43464455465296295
5. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R-4348504148100289
6. ELIÁŠ Jan1996TJ Sokol Frenštát ...-3841-4855104286
7. POLÁCH Z. ml.1996TJ Sokol Frenštát ...50424352395086281
8. PRAŽÁKOVÁ A.2001TJ Frenštát p/R41364242354388256
9. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...44403848334080252
10. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R3928-43374482245
11. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...4034404138-84243
12. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...38323746344276239
13. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...606052-52--224
14. MYNÁŘOVÁ N. L.2001TJ Frenštát p/R-41--404692219
15. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p/R372736--4172213
16. KRUTILOVÁ Jana2002ZŠ Tichá31213339283966208
17. SKÝPALA Jakub1997TJ Sokol Frenštát ...4237--44-78201
18. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...34173237253760200
19. SRNÍČKOVÁ V.2001TJ Sokol Frenštát ...288-36223658180
20. PISKOŘOVÁ Z.1997Tichá35--4030-70175
21. LOREK Jakub1998TJ Frenštát p/R-3034-32-74170
22. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R-48-4436--128
23. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovice2913----62104
24. JUREK Michal1995Sokol Kunčice4652-----98
25. KARBAN Filip1997TJ Sokol Frenštát ...--46-50--96
26. SLÁDEČEK Daniel2002TJ Frenštát p/R-22----6890
27. ŠIVIC Roman2000ZŠ Trojanovice-23----6487
28. JALŮVKOVÁ M.1999Skialpin3629-----65
29. WILCZEK Filip1998TJ Sokol Frenštát ...-33--31--64
30. VÁVRA Matyáš2000TJ Sokol Frenštát ...---3524--59
31. ŘEZNÍČEK Filip1996TJ Frenštát p/R--50----50
32. KVAŠ Jan2000TJ Slezan Frýdek-M...48------48
33. KALMAN Jakub1996Pohorská jednota R...-44-----44
34. DORČÁK Jan2002ZŠ Trojanovice3310-----43
35. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R----43--43
36. KARBAN Michal1996TJ Sokol Frenštát ...----42--42
37. MAREK Filip2001ZŠ Tyršova329-----41
38. ŠPAČEK Filip2002TJ Sokol Frenštát ...2714-----41
39. ŠANDOR Jan1999TJ Sokol Frenštát ...--39----39
40. TICHAVSKÝ M.1995TJ Sokol Frenštát ...-39-----39
41. PAVLÍKOVÁ V.2001Galaxy Team-----38-38
42. CHÝLKOVÁ P.2001Tichá---38---38
43. PETROVÁ Kateřina2000ZŠ Trojanovice307-----37
44. ŠTĚPÁNOVÁ Klára2002FSC Kopřivnice--35----35
45. ONDRYÁŠ Martin1998TJ Sokol Frenštát ...-35-----35
46. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R-529----34
47. BORDOVSKÝ T.1999TJ Sokol Frenštát ...--31----31
48. ŠTEFEK Daniel2001ZŠ Trojanovice-31-----31
49. ŽINGOR Ondřej2000TJ Sokol Frenštát ...--30----30
50. VLÁNKOVÁ K.2004Martin----29--29
51. JIŘÍČEK Lukáš2001Frenštát p/R--28----28
52. PETR Ondřej2003253-----28
53. GROŠ Marek2005Groš Team----27--27
54. GROŠOVÁ Adéla2006----26--26
55. KORÁBEČNÁ M.2000ZŠ Trojanovice-26-----26
56. NOVOTNÝ Jakub2004ZŠ Trojanovice26------26
57. DOBIÁŠ Jakub2000TJ Frenštát p/R-25-----25
58. ONDRUCHOVÁ N.1999ZŠ Trojanovice-24-----24
59. ULIČNÝ Adam2000Frenštát p/R----23--23
60. LAPIERE Thomas2005Stelakale----21--21
61. KRAUSOVÁ Alice2005ZŠ Tyršová Nový Ji...----20--20
62. PRÁŠEK Vojtěch2004MŠ Trojanovice-20-----20
63. HROMÁDKOVÁ P.2001ZŠ Trojanovice-19-----19
64. KUTĚJ Denis2002ZŠ Trojanovice-18-----18
65. HRACHOVEC T.2001TJ Frenštát p/R-16-----16
66. BARTOŠOVÁ A.2002ZŠ Trojanovice-15-----15
67. KORÁBEČNÁ T.2004ZŠ Trojanovice-12-----12
68. KOPŘIVA Jan2002ZŠ Trojanovice-11-----11
69. JURAČÁKOVÁ M.2001ZŠ Trojanovice-6-----6
70. GENZER Matěj2005MŠ Trojanovice-4-----4
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let