Zpět na ostatní závody
8. ročník "Běh Papratnou" 2012
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...15:5370
22. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov17:0460
33. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...17:1255
14. HANKE David1971Maraton klub Kopři...17:2052
45. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...17:2950
56. OSTRUSZKA Michal1992TJ TŽ Třinec17:4048
67. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R17:5446
18. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...18:1644
79. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž19:0343
810. STANĚK Petr1974TJ Velké Těšany19:0642
211. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p/R19:1241
912. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R19:2640
113. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc19:3339
314. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...19:5438
215. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...19:5737
316. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...20:0336
417. DOBEŠ Vlastimil1970TJ Valašské Meziří...20:0635
518. VANĚK Martin1969Frenštát p/R20:0934
1019. SCHWARZ Jan1979Pohorská jednota R...20:1533
1120. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá20:2432
121. RAMPÍROVÁ Klára1971SK valašského král...20:5831
222. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Maraton klub Kopři...21:0130
223. ČABLOVÁ Kristýna1987Kopřivnice21:3229
324. TOMANEC Karel1958Vinotéka Frenštát ...21:5328
1225. SCHLESINGER Vít1985TK Znojmo22:1627
626. SKYPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...22:2526
327. ŽALLMANNOVÁ Petra1978Brno22:4125
428. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jednota R...22:4724
129. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...23:0823
530. HUVAROVÁ Veronika1986Kozina23:1522
1331. MATUŠ Radek1981Za Groš23:3721
632. NĚMCOVÁ Lenka1991Frenštát p/R23:4420
433. KAŇA Josef1948Ski Fren23:5919
1434. KŘENEK Radek1986Groš Team24:0118
535. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...24:1917
736. MAZOCH Lubomír1971TJ Frenštát p/R24:5716
637. RECHTENBERK Karel1947Pohorská jednota R...26:0415
238. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...27:5214
739. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice32:5513
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. FUCIMAN Tomáš1996TJ Sokol Frenštát ...02:1270
22. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...02:1760
33. MURAS Lukáš1996TJ Frenštát p/R02:2355
44. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...02:2752
55. POLÁCH Zdeněk1996TJ Sokol Frenštát ...02:3050
16. KVAŠ Jan2000TJ Slezan Frýdek- ...02:3748
67. JUREK Michal1995Sokol Kunčice02:3846
78. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...02:3944
89. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...02:4443
910. SKÝPALA Jakub1997TJ Sokol Frenštát ...02:4442
111. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R02:5241
212. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...02:5840
313. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R03:0039
114. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...03:0038
415. MRÁZ Vojtěch2001Ski Fren03:1137
216. JALŮVKOVÁ Markéta199903:1736
217. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá03:1935
518. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...03:2634
619. DORČÁK Jan2002ZŠ Trojanovice03:3433
720. MAREK Filip2001TJ Frenštát p/R03:5032
321. KRUTILOVÁ Jana2002ZŠ Tichá03:5131
422. PETROVÁ Kateřina2000Trojanovice03:5230
123. ČERVENKOVÁ Kateřina2003ZŠ Trojanovice03:5629
524. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...03:5928
825. ŠPAČEK Filip2002Frenštát p/R04:1827
126. NOVOTNÝ Jakub2004ZŠ Trojanovice04:3826
227. PETR Ondřej200305:0025
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Závod proběhl za chladného počasí