Zpět na ostatní závody
Podzimní pětka 2011
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...15:40140
22. BITALA Václav1977Lašský běžecký klu...16:09120
33. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice16:23110
44. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov16:59104
55. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...17:01100
16. POP Tomáš1971Maraton klub Kopři...17:0296
27. HANKE David1971Maraton klub Kopři...17:0492
68. KŘENEK Radek1986Groš Team17:4188
79. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R17:5086
310. BALÁŽ Roman1965Baláž Extreme Team...17:5284
111. VROBEL Miroslav1961Maraton klub Kopři...17:5682
812. FILIPEC Petr1984TJ Ftenštát p/R18:0080
913. OSTRUSZKA Michal19923SA Racing Team18:0578
214. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...18:1976
315. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno18:5074
1016. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá18:5672
417. DOBEŠ Vlastimil1970TJ Valašské Meziří...19:0170
418. VINKLÁREK Jiří1961TJ Rožnov p/R19:0168
519. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...19:1166
1120. STANĚK Petr1974TJ Velké Těšany19:2564
1221. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž19:4562
622. HARABIŠ Zbyněk1965TJ Frenštát p/R19:5660
123. ESENTIEROVÁ Adéla 1988Baláž Extreme Team...20:1958
124. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...20:5056
1325. SLOVÁK Pavel1991Groš Team21:1854
226. BACHRONÍKOVÁ R1982TT Ostrava21:2452
227. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...21:4350
728. BAŽANOVSKI Rostislav1965MK Seitl Ostrava21:4748
1429. OŽANA Lukáš1997TOM B9 Havířov21:5146
1530. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice21:5344
331. CHYTIL Vladimír1950DD Všechovice21:5642
132. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...21:5740
533. TOMANEC Karel1958Frenštát p/R22:0338
334. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...22:1436
435. SCHWARZ Jiří1951TJ Frenštát p/R22:2134
836. VANĚK Martin1969Frenštát p/R22:1932
637. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...22:3030
738. KRULIŠ Jiři1961TOM B9 Havířov22:3828
439. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jednota R...22:4726
540. RECHTENBERK Karel1947Pohorská jednota R...23:3724
941. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p/R23:5522
642. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...24:0820
743. NERADIL Jiří1949Frenštát p/R24:2318
544. HUFOVÁ Daniela1990Baláž Extreme Team...25:2816
645. BURIANOVÁ Marie1983Frenštát p/R27:1514
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...09:41140
22. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...09:42120
33. OŽANA Lukáš1997TOM B9 Havířov10:05110
44. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...10:11104
15. RAMPÍROVÁ JULIE1999TJ Frenštát p/R10:12100
16. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...10:3496
57. POLÁCH Zdeněk1996TJ Sokol Frenštát ...10:3992
28. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R10:4388
39. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...11:0386
210. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R11:0484
311. ŠABLATUROVÁ K1998TJ Sokol Frenštát ...11:0882
412. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R11:4480
513. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...11:5478
114. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá12:4376
615. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p/R12:5374
416. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...13:4272
717. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...13:4470
118. MRÁZOVÁ Klára2004ZŠ Trojanovice18:4368
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 5000m, mládež 2700m.