Zpět na ostatní závody
XIV. ročník 'Pustevny nahoru a dolů'
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. BITALA Václav1977Lašský běžecký klu...10:3970
22. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...10:4260
33. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice11:0655
44. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R11:4852
15. POP Tomáš1971Maraton klub Kopři...11:5350
56. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov11:5748
67. SÝKORA Lukáš1990AK Olomouc11:5846
28. HANKE David1971Maraton klub Kopři...12:0444
79. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...12:3943
810. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...12:2842
911. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team Hranice12:3941
1012. SUCHÁNEK Lukáš1979Klub horských běžc...12:4340
113. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...12:5139
214. VROBEL Miroslav1961Maraton klub Kopři...12:5838
1115. FLAŠA David1989Frýdlant n/O13:0337
316. HARABIŠ Zbyněk1965TJ Frenštát p/R13:0936
1217. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá13:1435
318. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno13:1934
1319. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R13:2733
1420. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž13:2932
421. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R13:3331
1522. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří13:3630
423. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát...13:5529
1624. HERMAN Jaromír1991Hermani Bílovec14:1728
125. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...14:1927
1726. SLAVÍK Petr1988Hermani Bílovec14:2326
527. SÝKORA Josef1963SK Hranice14:3925
528. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...14:4724
129. KRAUSOVÁ Darina1974Maraton klub Kopři...15:0423
230. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát...15:1922
1831. SLOVÁK Pavel1991TJ Frenštát p/R15:1921
632. TOMANEC Karel1958Frenštát p/R15:2720
1933. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice15:2819
334. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jednota R...15:5918
135. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...16:2117
236. SCHWARZ Jiří1951TJ Frenštát p/R17:0116
337. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...17:5015
238. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...18:3614
-39. VYNIKAL Bedřich1952OlomoucDNF0
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...03:4570
22. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...03:4760
33. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...03:5555
44. POLÁCH Zdeněk1996TJ Sokol Frenštát ...04:0852
55. ELIÁŠ Jan1996TJ Sokol Frenštát ...04:1250
16. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...04:1448
27. SÝKORA David1999Valašská Polanka04:1946
38. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R04:2244
49. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...04:2543
110. MYNÁŘOVÁ Natálie2001TJ Frenštát p/R04:2842
211. ŠABLATUROVÁ K.1998TJ Sokol Frenštát ...04:3141
512. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p/R04:3240
613. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R04:3339
314. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R04:3538
715. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...04:3637
616. SKÝPALA Jakub1997TJ Sokol Frenštát ...04:3736
817. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R04:5735
118. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá05:1134
419. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...05:4633
920. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...05:5632
121. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R06:4731
522. KRAUSOVÁ Eliška2001Nový Jičín08:5930
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1000m.