Zpět na ostatní závody
Rekovická trojka
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. BITALA Václav1977Lašský běžecký klu...09:5670
22. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice10:1460
33. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...10:2455
14. POP Tomáš1971Maraton klub Kopři...11:0552
45. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov11:1750
26. HANKE David1971Maraton klub Kopři...11:1848
57. MAREK Michal1992TJ Frenštát p/R11:2946
68. PETRÁŠ Michal1993SK Hranice11:4144
79. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R11:4543
110. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...11:5442
811. MARTIŠKA Petr198112:0341
212. VROBEL Miroslav1961Maraton klub Kopři...12:0840
313. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno12:1939
914. SUCHÁNEK Lukáš1979Klub horských běžc...12:2138
1015. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž12:4037
416. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R12:4036
1117. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá12:4535
1218. STAŇA Martin199312:5234
519. KOLAŘÍK Alois1955Maraton klub Kopři...13:0333
1320. STANĚK Petr1974TJ Velké Těšany13:1032
121. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...13:1231
622. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...13:3230
723. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav195313:5129
1424. SLOVÁK Pavel1991Groš Team14:1828
125. KNÁPKOVÁ Michala1993SK Vrbno14:2027
226. KANTOROVÁ Vladěna199314:2926
827. TOMANEC Karel1958Frenštát p/R14:3025
228. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...14:3124
329. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...14:3723
330. BŘESKÝ Michal196514:5122
1531. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice14:5921
432. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...15:1220
333. HAUSEROVÁ Kristýna1993Trojanovice15:5919
434. PAVLOVÁ Dagmar1958Lichnov16:1018
435. SCHWARZ Jiří1951TJ Frenštát p/R16:3917
536. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...16:4316
537. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...22:1515
638. KOLAŘÍKOVÁ Pavla1961Maraton klub Kopři...22:2514
739. HUDCOVÁ L ucie1987Letovice22:5113
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...05:4170
22. MURAS Lukáš1996TJ Sokol Frenštát ...05:4960
33. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Sokol Frenštát ...05:5955
14. RAMPÍROVÁ JULIE1999TJ Frenštát p/R06:0652
15. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...06:2150
26. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R06:2548
27. MYNÁŘOVÁ Natálie2001TJ Frenštát p/R06:2846
38. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R06:5444
39. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R07:0843
410. MRÁZ Vojtěch2001TJ Frenštát p/R07:3542
411. PISKOŘOVÁ Zuzana199707:5641
112. GROŠ Marek2004Groš team08:3340
513. PABUDOVÁ Kamila199908:3839
114. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R09:2038
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1500m.