Zpět na ostatní závody
Letní test - 18. ročník
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. Židlík Pavel77Sanita Car Holešov16:0170
12. Pop Tomáš71MK Kopřivnice16:2160
23. Jurák Tomáš75MK Kopřivnice16:2855
24. Hanke David71MK Kopřivnice16:3052
35. Harabiš Zbyněk65Frenštát p.R.17:5250
36. Marek Michal92TJ Frenštát p.R.17:5948
47. Trubač David75SK Valašské králov...18:1246
58. Vrága Filip88AK Kroměříž18:1644
19. Zátopek Jiří60MK Kopřivnice18:2043
410. Vernarský Jaroslav67Slezan F-M18:2542
211. Vrobel Miroslav61MK Kopřivnice18:2841
612. Schöpf Jan79Otrokovice18:4340
313. Ličman Aleš59Ekol Team Brno19:0939
414. Jelínek Petr52MK Kopřivnice19:3138
515. Vaněk Martin69Frenštát p.R.19:4137
616. Polách Zdeněk68Sokol Frenštát p.R...19:4836
117. Marková Adéla93TJ Frenštát p.R.19:5635
718. Korábečný Jakub80Veselá20:2234
119. Chytil Vladimír50DD Všechovice20:4433
520. Kotas Pavel55PJR20:5632
221. Schwarz Jiří51TJ Frenštát p.R.21:3131
622. Tomanec Karel58Frenštát p.R.21:5530
823. Makový Roman84Trojanovice22:1229
724. Břeský Michal65Frenštát p.R.22:1728
225. Vávrová Šárka93Sokol Frenštát p.R...24:0727
326. Navara Petr45MK Kopřivnice24:2426
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. Golas Matouš95Sokol Frenštát p/R6:3670
22. Fuciman Tomáš96Sokol Frenštát p/R6:3760
13. Rampírová Julie99TJ Frenštát p.R.6:5855
34. Štěpán Marek96Sokol Frenštát p/R7:1252
45. Polách Zdeněk96Sokol Frenštát p/R7:1650
56. Eliáš Jan96Sokol Frenštát p/R7:1948
17. Polách Adam98Sokol Frenštát p/R7:2246
28. Golas Marek01Sokol Frenštát p/R7:3044
39. Kváš Jan00TJ Frenštát p.R.7:3343
210. Šablaturová Karolína98Sokol Frenštát p/R7:3442
611. Milata Emil96Sokol Frenštát p/R7:3641
412. Mazoch Lubomír99TJ Frenštát p.R.7:5740
713. Skýpala Jakub97Sokol Frenštát p/R8:0739
514. Mazoch Jan01TJ Frenštát p.R.8:1238
315. Mynářová Natálie01TJ Frenštát p.R.8:1637
616. Srníček Michal98Sokol Frenštát p/R8:2636
817. Dobiáš Ondřej97TJ Frenštát p.R.8:3335
718. Mráz Vojtěch01TJ Frenštát p.R.8:5334
819. Lorek Jakub98TJ Frenštát p.R.9:0033
120. Piskořová Zuzana97Tichá9:0332
921. Dobiáš Jakub00TJ Frenštát p.R.9:2131
1022. Polách Ondřej01Sokol Frenštát p/R9:2630
123. Milata Radek02Frenštát p.R.10:1129
424. Srníčková Valérie01Sokol Frenštát p/R10:2428
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let