Zpět na ostatní závody
Konečné pořadí Frenštátského běžeckého poháru 2011
Konečné hodnocení ke stáhnutí (.xls)
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. BITALA Václav1977Lašský běžecký klu...7060-7070120390
2. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice6070-6055110355
3. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov5046705048104322
4. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...55--5560140310
5. POP Tomáš1971MK Kopřivnice464860525096306
6. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...395255-43100289
7. HANKE David1971Maraton klub Kopři...435052484492286
8. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R3744-435286262
9. VROBEL Miroslav1961Maraton klub Kopři...-4341403882244
10. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno344039393474226
11. KORABEČNÝ Jakub1980Trojanovice314134353572217
12. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p/R303950-3660215
13. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž32-44373262207
14. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...--43423976200
15. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...233336-2966187
16. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...2836-312756178
17. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...2235383024-149
18. TOMANEC Karel1958Frenštát p/R192930252038142
19. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice162629211944139
20. KŘENEK Radek1986Groš Team44----88132
21. CHYTIL Vladimír1950DD Všechovice213033--42126
22. STANĚK Petr1974TJ Velké Těšany29--32-64125
23. SLOVÁK Pavel1991Groš Team517-282154125
24. FILIPEC Petr1984TJ Ftenštát p/R42----80122
25. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...2028-24-50122
26. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...1325-231740118
27. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...61827152236118
28. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jednota R...14-31171634112
29. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p/R10232822-22105
30. VANĚK Martin1969Frenštát p/R-3437--32103
31. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...7202616152097
32. MAREK Michal1992TJ Frenštát p/R--4846--94
33. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...-2732--3089
34. BALÁŽ Roman1965Baláž Extreme Team...-----8484
35. MICHNA Pavel1975TJ Slezan Frýdek-M...38---42-80
36. OSTRUSZKA Michal19923SA Racing Team-----7878
37. SUCHÁNEK Lukáš1979Klub horských běžc...---3840-78
38. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava3342----75
39. DOBEŠ Vlastimil1970TJ Valašské Meziří...-----7070
40. VINKLÁREK Jiří1961TJ Rožnov p/R-----6868
41. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří-38--30-68
42. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R---3631-67
43. RECHTENBERK K.1947Pohorská jednota R...1724---2465
44. RAJNOCH Pavel1993SK valašského král...2537----62
45. KOLAŘÍK Alois1954Maraton klub Kopři...27--33--60
46. ESENTIEROVÁ A.1988Baláž Extreme Team...-----5858
47. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc2631--0-57
48. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jednota R...11---182655
49. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice-55----55
50. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...1221-20--53
51. BACHRONÍKOVÁ R.1982TT Ostrava-----5252
52. PETRÁŠ Rostislav1965Novojícký kotúč52-----52
53. BAŽANOVSKI R.1965MK Seitl Ostrava-----4848
54. FOJTÍK Václav1994LK Veřovice48-----48
55. OŽANA Lukáš1997TOM B9 Havířov-----4646
56. SÝKORA Lukáš1990AK Olomouc----46-46
57. TRUBAČ David1975SK Valašské králov...--46---46
58. NERADIL Jiří1949Frenštát p/R819---1845
59. PETÁŠ Michal1993SK Hranice---44--44
60. VERNARSKÝ J.1967Slezan Frýdek - Mí...--42---42
61. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team----41-41
62. MARTIŠKA Petr1981TJ Frenštát p/R---41--41
63. VELIČKA Zdeněk1962X - AIR Ostrava41-----41
64. SCHÖPF Jan1979Otrokovice--40---40
65. TRÁVNÍČEK R.1968TJ Slezan Frýdek-M...40-----40
66. FLAŠA David1989Frýdlant n/O----37-37
67. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov p/R36-----36
68. MARKOVÁ Adéla1993TJ Frenštát p.R.--35---35
69. KELLER Martin1978Maraton klub Kopři...35-----35
70. STÁŇA Martin1993---34--34
71. PRAŽÁK Zdeněk1973TJ Frenštát p/R----33-33
72. BOLEK Jan1980Zašová-32----32
73. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor---29--29
74. KRULIŠ Jiři1961TOM B9 Havířov-----2828
75. HERMAN Jaromír1991Hermani Bílovec----28-28
76. KNÁPKOVÁ Michala1993SK Vrbno---27--27
77. PAVLOVÁ Dagmar19589--18--27
78. SLAVÍK Petr1988Hermani Bílovec----26-26
79. KANTOROVÁ V.1993---26--26
80. SÝKORA Josef1963SK Hranice----25-25
81. ŠKRBEL Jan198024-----24
82. KRAUSOVÁ Darina1974Maraton klub Kopři...----23-23
83. KÁŇA Tom1976-22----22
84. HAUSEROVÁ K.1993Trojanovice---19--19
85. HUVAROVÁ V.1986Kozina18-----18
86. HUFOVÁ Daniela1990Baláž Extreme Team...-----1616
87. MACHALICKÁ L.1964Olomouc15-----15
88. BURIANOVÁ Marie1983Frenštát p/R-----1414
89. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...----14-14
90. KOLAŘÍKOVÁ Pavla1961Maraton klub Kopři...---14--14
91. HUDCOVÁ Lucie1987Letovice---13--13
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát p/R7060707070140480
2. MURAS Lukáš1996Sokol Frenštát p.R...5255-6060104331
3. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát p/R4846525555120376
4. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R464150-5292281
5. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R414446-4896275
6. GOLAS Marek2001Sokol Frenštát p/R383844504386299
7. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R-505552-100257
8. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R3640-484488256
9. ŠABLATUROVÁ K.1998Sokol Frenštát p/R394242-4182246
10. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R373038443980268
11. PRAŽÁKOVÁ A.2001TJ Frenštát p/R2833-433884226
12. MRÁZ Vojtěch2001Ski Fren302934424074249
13. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá33-32413476216
14. SRNÍČEK Michal1998Sokol Frenštát p/R323236-3778215
15. MYNÁŘOVÁ Natálie2001TJ Frenštát p/R3535374642-195
16. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p/R504348-50-191
17. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p/R251530-3270172
18. SRNÍČKOVÁ Valerie2001Sokol Frenštát p/R261228-3372171
19. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R-9-383168146
20. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p/R444841---133
21. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p/R-7060---130
22. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R42-40-35-117
23. SKÝPALA Jakub1997TJ Sokol Frenštát ...40-39-36-115
24. OŽANA Lukáš1997TOM B9 Havířov-----110110
25. KVAŠ Jan2000TJ Frenštát p/R43-43---86
26. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát p/R34-35---69
27. WILCZEK Filip1998Sokol Frenštát p/R3134----65
28. LOREK Jakub1998ZŠ Trojanovice27-33---60
29. DOBIÁŠ Jakub2000Frenštát p/R29-31---60
30. HRIVŇÁK Daniel1996LK Veřovice60-----60
31. SMETANA Jonáš1997LK Veřovice55-----55
32. JURAČÁK Emil1998TJ Frenštát p/R-52----52
33. SÝKORA David1999Valašská Polanka----46-46
34. GROŠ Marek2004Groš Team---40--40
35. PABUDOVÁ Kamila1999---39--39
36. ONDRYÁŠ Martin1998TJ Sokol Frenštát ...-39----39
37. ŠTEFEK Daniel2001ZŠ Trojanovice-37----37
38. HOLUB Benedikt2000ZŠ Tyršova-36----36
39. PETROVÁ Kateřina2000ZŠ Trojanovice2410----34
40. KORÁBEČNÁ M.2000ZŠ Trojanovice-31----31
41. KRAUSOVÁ Eliška2001Nový Jičín----30-30
42. MILATA Radek2001Frenštát p.R.--29---29
43. ŠTĚPÁN Ondřej2000Sokol Frenštát p.R...-28----28
44. ONDRUCHOVÁ N.1999ZŠ Trojanovice-27----27
45. NOVÁK Jakub1999ZŠ Tyršova-26----26
46. KUTĚJ Denis2002ZŠ Trojanovice-25----25
47. DOLÁK Tomáš2002ZŠ Trojanovice-24----24
48. HROMÁDKOVÁ P.2001ZŠ Trojanovice-23----23
49. JÁČOVÁ Zuzana200023-----23
50. DORČÁK Jan2002ZŠ Trojanovice-22----22
51. ŠPAČEK Filip2002ZŠ Tyršova22-----22
52. TRUBAČ Albert2001SK valašského král...-21----21
53. OŠŤÁDALOVÁ A.2001ZŠ Tyršova-20----20
54. MAREK Filip2001ZŠ Tyršova-19----19
55. BARTOŠOVÁ Aneta2002ZŠ Trojanovice-18----18
56. KUTÁČOVÁ Tereza2001ZŠ Tyršova-17----17
57. JAROŠEK Kryštof2003ZŠ Trojanovice-16----16
58. ŽINGOROVÁ M.2001ZŠ Tyršova-14----14
59. PETR Filip2000ZŠ Trojanovice-13----13
60. ČERVENKOVÁ K.2003ZŠ Trojanovice-11----11
61. ŽINGOR Ondřej2000TJ Sokol Frenštát ...-8----8
62. JURAČÁKOVÁ M.2001ZŠ Trojanovice-7----7
63. HRACHOVÝ Štěpán2000ZŠ Trojanovice-6----6
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let