Zpět na ostatní závody
5. ročník "Přes mosty" 2011
výsledky ke stažení
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D E Z
11. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice13:3170
22. BITALA Václav1977Lašský běžecký klu...13:5760
13. ŠÁDEK Robert1970Maraton klub Kopři...14:0455
34. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...14:2852
25. HANKE David1971Maraton klub Kopři...14:3450
36. POP Tomáš1986Maraton klub Kopři...14:3748
47. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov14:3946
58. SCHWARZ Ondřej1977TJ Frenštát p/R14:4644
19. VROBEL Miroslav1961Maraton klub Kopři...15:4143
410. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava15:4842
611. KORÁBEČNÝ Jakub198015:5641
212. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno16:2340
513. HARABIŠ Zbyněk1965TJ Frenštát p/R16:3139
714. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří16:3738
815. RAJNOCH Pavel1993SK Valašské králov...17:0737
116. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...17:1636
317. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...17:3535
618. VANĚK Martin196917:4634
719. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...17:5333
920. BOLEK Jan1980Zašová17:5532
421. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc17:5931
222. CHYTIL Vladimír1950DD Všechovice18:0530
523. TOMANEC Karel195818:1729
324. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...18:2528
625. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...18:3527
1026. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice18:4826
127. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...19:0325
428. RECHTENBERK Karel1947Pohorská jednota R...19:5024
829. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p/R20:2123
1130. KÁŇA Tom197620:5522
931. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...21:1221
532. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...21:1720
633. NERADIL Jiří1949TJ Frenštát p/R21:4519
134. VÁVROVÁ Šárka1993TJ Sokol Frenštát ...23:2718
1235. SLOVÁK Pavel1991Groš Team23:3717
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
holky kluci celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D P Ž D
11. FUCIMAN Tomáš1996TJ Frenštát p/R03:2570
22. GOLAS Matouš1995TJ Sokol Frenštát ...03:2960
33. MURAS Lukáš1996TJ Frenštát p/R03:3655
14. JURAČÁK Emil1998TJ Frenštát p/R03:3752
15. RAMPÍROVÁ JULIE1999TJ Frenštát p/R03:3950
46. MILATA Emil1996TJ Frenštát p/R03:3948
57. ŠTĚPÁN Marek1996TJ Frenštát p/R03:4546
28. POLÁCH Adam1998TJ Sokol Frenštát ...03:5044
69. ELIÁŠ Jan1996TJ Frenštát p/R03:5043
210. ŠABLATUROVÁ Kar.1998TJ Sokol Frenštát ...03:5142
711. POLÁCH Zdeněk199603:5841
312. PRAŽÁK Vojtěch2000TJ Frenštát p/R04:0140
413. ONDRYÁŠ Martin1998TJ Sokol Frenštát ...04:0739
514. GOLAS Marek2001TJ Sokol Frenštát ...04:0938
615. ŠTEFEK Daniel2001ZŠ Trojanovice04:1037
716. HOLUB Benedikt2000TJ Frenštát p/R04:1136
317. MYNÁŘOVÁ Natálie2001TJ Frenštát p/R04:1335
818. WILCZEK Filip199804:2234
419. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001TJ Frenštát p/R04:2933
920. SRNÍČEK Michal1998TJ Sokol Frenštát ...04:3232
521. KORÁBEČNÁ Michaela2000ZŠ Trojanovice04:3531
1022. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R04:3830
1123. MRÁZ Vojtěch200104:3929
1224. ŠTĚPÁN Ondřej2000TJ Sokol Frenštát ...04:4228
625. ONDRUCHOVÁ Nikola1999ZŠ Trojanovice04:4527
1326. NOVÁK Jakub1999ZŠ Trojanovice04:4826
127. KUTĚJ Denis2002ZŠ Trojanovice04:4925
228. DOLÁK Tomáš2002ZŠ Trojanovice04:5824
729. HROMÁDKOVÁ Petra2001ZŠ Trojanovice05:0323
330. DORČÁK Jan200205:0722
1431. TRUBAČ Albert2001SK valašského král...05:0721
832. OŠŤÁDALOVÁ Anežka2001ZŠ Trojanovice05:0820
1533. MAREK Filip2001ZŠ Trojanovice05:0919
134. BARTOŠOVÁ Aneta2002ZŠ Trojanovice05:1018
935. KUTÁČOVÁ Tereza2001ZŠ Trojanovice05:1017
436. JAROŠEK Kryštof2003ZŠ Trojanovice05:1116
1637. POLÁCH Ondřej2001TJ Sokol Frenštát ...05:1115
1038. ŽINGOROVÁ Michaela2001ZŠ Trojanovice05:1714
1739. PETR Filip2000ZŠ Trojanovice05:2013
1140. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Sokol Frenštát ...05:2312
241. ČERVENKOVÁ Kateřina2003ZŠ Trojanovice05:2811
1242. PETROVÁ Kateřina2000ZŠ Trojanovice05:3110
343. MRÁZOVÁ Klára2004TJ Frenštát p/R05:429
1844. ŽINGOR Ondřej2000TJ Sokol Frenštát ...05:528
1345. JURAČÁKOVÁ Monika2001ZŠ Trojanovice06:277
1946. HRACHOVÝ Štěpán2000ZŠ Trojanovice08:286
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let