Zpět na ostatní závody
7. ročník "Běh Papratnou" 2011
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice15:35140
22. BITALA Václav1977LBK Kopřivnice15:59120
33. MACÍČEK Miloš1974LBK Kopřivnice16:02110
44. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice16:43104
55. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov17:08100
66. POP Tomáš1971MK Kopřivnice17:1096
77. HANKE David1971MK Kopřivnice17:1292
18. TRÁVNIČEK Rostislav1968TJ Slezan FM17:3088
89. FILIPEC Petr1984TJ Ftenštát p/R17:3986
210. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice17:4184
111. ZÁTOPEK Jiří1960MK Kopřivnice17:5182
312. BALÁŽ Roman1965Baláž Team Ostrava18:1380
213. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno18:1578
914. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá18:2776
1015. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž18:4274
1116. TRUBAČ David1975SK Valašské království18:4872
1217. CHÝLEK Patrik1973CK Frenštát p/R18:5870
118. KRSTEVOVÁ Andrea1985LBK Kopřivnice18:5968
319. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc19:0666
1320. NEUWIRTH Denis1994LBK Kopřivnice19:1264
421. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát p/R19:4662
522. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p/R20:0860
623. BAŽANOVSKI Rostislav1965MK Seitl Ostrava20:1158
224. ESENTIEROVÁ Adéla 1988Baláž Team Ostrava20:3156
425. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice20:4554
526. NEUWIRTH Alexandr1955LBK Kopřivnice21:0152
727. VANĚK Martin1969Frenštát p/R21:3550
828. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát p/R21:5248
129. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát21:5546
1430. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice22:0744
231. RECHTENBERK Karel1947PJR Frenštát22:1142
332. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice22:4140
433. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice23:3738
634. KVITA Josef1951MK Kopřivnice23:5136
335. PETŘÍČKOVÁ Lenka1967Nový Jičín24:1834
436. HUTOVÁ Daniela1990Baláž Team Ostrava26:5432
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 - 69 let, E - 70 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov p/R09:17140
22. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p/R09:52120
33. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát p/R10:17110
44. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát p/R10:27104
55. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R10:30100
66. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p/R10:3196
17. MAZOCH Luboš1999TJ Frenštát p/R10:4492
28. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R10:5188
39. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R11:1086
410. ŠABLATŮROVÁ Kar.1998Sokol Frenštát p/R11:1184
511. JAŠKOVSKÝ Filip2000Frenštát p/R11:2982
112. GOLAS Marek2001Sokol Frenštát p/R11:3080
213. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R11:3478
714. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát p/R12:2176
615. ŠTĚPÁN Ondřej2000Sokol Frenštát p.R.12:2874
316. MINÁŘOVÁ N. Laura2001Sokol Frenštát p/R12:2972
817. STEJSKALOVÁ Eva1994TJ Frenštát p/R13:1370
718. JURÁKOVÁ Eliška1997MK Kopřivnice13:1768
419. SRNÍČKOVÁ Valerie2001Sokol Frenštát p/R14:3666
520. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p/R14:4264
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Závod proběhl za velmi příjemného slunečného počasí