Zpět na ostatní závody
XIII. ročník 'Pustevny nahoru a dolů'
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice10:5870
22. BITALA Václav1977LBK Kopřivnice11:0860
33. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice11:0955
44. MACÍČEK Miloš1974LBK Kopřivnice11:0952
55. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov12:1050
66. HANKE David1971MK Kopřivnice12:1148
77. FILIPEC Petr1984TJ Ftenštát p/R12:1946
18. ZÁTOPEK Jiří1960MK Kopřivnice12:3844
89. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice12:4143
110. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice12:5142
911. KORÁBEČNÝ Jakub1980Veselá13:0741
1012. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří13:2240
1113. TRUBAČ David1975SK Valašské království13:2839
1214. ATARSIA Jakub1990Jiskra Otrokovice13:3438
215. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p/R13:4137
316. BAROŠ Jiří1962Valašské Meziříčí13:4636
1317. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž13:5135
118. WEISSOVÁ Zuzana1987TJ Gumárny Zubří13:5234
219. KVITA Josef1951MK Kopřivnice14:1033
320. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc14:1532
1421. TVRDÝ Tomáš1978Frýdek-Místek14:2331
422. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát p/R14:2530
223. VRBANOVSKÁ Aneta1987Dolní Bečva15:4829
124. BEDNAŘÍK Jiří1945LBK Kopřivnice15:5928
1525. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice16:0227
226. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát16:1226
327. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice16:3725
528. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát p/R17:0024
429. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice17:3123
530. VOLNÝ Jaromír1935PJR Frenštát20:5422
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov p/R03:3370
22. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p/R03:5060
13. SOLAŘ Jan1997TJ Jiskra Otrokovice04:1755
34. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p/R04:1852
45. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R04:1950
56. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát p/R04:2148
27. MAZOCH Luboš1999TJ Frenštát p/R04:2246
38. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R04:2344
49. ŠABLATŮROVÁ Kar.1998Sokol Frenštát p/R04:3643
510. HOLUB Benedikt2000TJ Frenštát p/R04:3942
611. JAŠKOVSKÝ Filip2000Frenštát p/R04:4141
712. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R04:4240
813. JURÁKOVÁ Eliška1997MK Kopřivnice05:1239
114. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R05:1638
915. SRNÍČEK Michal1998Sokol Frenštát p/R06:1237
216. SRNÍČKOVÁ Valerie2001Sokol Frenštát p/R06:2636
317. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p/R06:3235
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1000m.