Zpět na ostatní závody
Letní test - 17. ročník
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice15:2570
12. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice16:0060
23. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice16:0555
34. HANKE David1971MK Kopřivnice16:3052
25. TRÁVNÍČEK Rostislav1968Slezan FM16:3450
46. POP Tomáš1971MK Kopřivnice16:5548
57. ŽIDLÍK Pavel1977Sanitacar Holešov17:0046
38. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice17:4344
19. ZÁTOPEK Jiří1960MK Kopřivnice17:5643
110. ŠÁDKOVÁ Irena1969MK Kopřivnice18:1542
611. TRUBAČ David1975SK Valašské království18:1741
212. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc18:1840
413. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát18:2339
714. STANĚK Petr1974TJ Velké Těšany18:3738
315. KVITA Josef1951MK Kopřivnice18:3937
816. KOLEK Robin1990Metccanico Aero.18:4036
217. KRSTEVOVÁ Andrea1985LBK Kopřivnice18:5735
518. VERNARSKÝ Jaroslav1967Slezan FM19:2134
619. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát p.R.19:3433
120. BEDNAŘÍK Jiří1945LBK Kopřivnice20:1032
921. NÁDVORNÍK Filip1993Sokol Frenštát p.R.20:2231
1022. GRÁF Vojtěch1990Metccanico Aero.20:2530
223. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice20:3329
324. PISKOŘ Karel1938PJR21:0428
425. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice22:2327
1126. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice24:3926
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. FUCIMAN Tomáš 1996Sokol Frenštát p.R.07:1270
22. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát p/R07:2160
33. ŠTĚPÁN Marek1995Sokol Frenštát p/R07:2655
44. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p/R07:2952
55. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p/R07:3550
16. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R07:4048
67. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R07:4146
78. MURAS Lukáš1996TJ Frenštát p/R07:4344
29. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R07:5543
310. FUCIMAN Jan2000Sokol Frýdlant n.O.08:0842
811. NÁDVORNÍK Filip1993Sokol Frenštát p/R08:1041
912. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát p/R08:1140
413. HOLUB Benedikt2000TJ Frenštát p/R08:1239
514. ŠABLATUROVÁ Kar.1998Sokol Frenštát p/R08:1938
615. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R08:2137
116. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R08:2436
717. PISKOŘOVÁ Zuzana1997Tichá08:3835
1018. MYNÁŘOVÁ Gabriela1994TJ Frenštát p/R08:5434
219. MYNÁŘOVÁ Natálie L.1996TJ Frenštát p/R08.5533
820. JAŠKOVSKÝ Filip2000Trojanovice09:0232
921. ŠTĚPÁN Ondřej2000Sokol Frenštát p.R.09:0631
322. GOLAS Marek2001Sokol Frenštát p.R.09:1030
1023. JURÁKOVÁ Eliška1997MK Kopřivnice09:2329
1124. JAŠŠOVÁ Andrea1993Sokol Frýdlant n.O.09:3428
1225. BOHÁČ Dalibor1996Sokol Frenštát p.R.09:3527
1326. GROŠ Jakub1995Frenštát p.R.09:4226
427. MILATA Radek2001Frenštát p.R.10:0025
528. TRUBAČ Albert2001Trojanovice10:0224
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let