Zpět na ostatní závody
Konečné pořadí Frenštátského běžeckého poháru 2010
Konečné hodnocení ke stáhnutí (.xls)
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. BITALA Václav1977Lašský běžecký klu...7070-7060120390
2. AMBROS Jakub1987Maraton klub Kopři...6052705555140380
3. JURÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...4855554043104305
4. HANKE David1971Maraton klub Kopři...414852464892286
5. MACÍČEK Miloš1974Lašský běžecký klu...-60-6052110282
6. VROBEL Miroslav1961Maraton klub Kopři...424344424284255
7. ZÁTOPEK Jiří1960Maraton klub Kopři...404243414482252
8. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov43-46-50100239
9. TRUBAČ David1975SK Valašské králov...343741383972227
10. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc33-40333266204
11. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p/R313339-3760200
12. KORABEČNÝ Jakub1980Trojanovice-35-344176186
13. TRÁVNÍČEK Rost.1968TJ Slezan Frýdek-M...44-50--88182
14. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát ...-2833293062182
15. BALÁŽ Roman1965Baláž Extreme Team...5044---80174
16. KVITA Josef1951Maraton klub Kopři...283137313336168
17. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž36---3574145
18. PISKOŘ Karel1938Pohorská jednota R...162128242646145
19. POP Tomáš1971MK Kopřivnice--48--96144
20. JELÍNEK Petr1952Maraton klub Kopři...2930-30-54143
21. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice61526232744135
22. FILIPEC Petr1984TJ Ftenštát p/R----4686132
23. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský běžecký klu...2224322628-132
24. KRSTEVOVÁ Andrea1985Lašský běžecký klu...26-35--68129
25. NAVARA Petr1945Maraton klub Kopři...71427222340126
26. FOGAŠ Pavol1941Maraton klub Kopři...131629-2538121
27. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno---37-78115
28. PASTOROVÁ Petra1977Baláž Extreme Team...3539-35--109
29. MACÍČEK Radek1975Lašský běžecký klu...5550----105
30. VANĚK Martin1969Frenštát p/R2426---50100
31. ESENTIEROVÁ A.1988Baláž Extreme Team...-34---5690
32. KŘENEK Radek1986Frenštát p/R46--44--90
33. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát ...15---244887
34. BAŽANOVSKI Rost.1965MK Seitl Ostrava-27---5885
35. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor2532-28--85
36. SCHWARZ Ondřej1977Pohorská jednota R...3841----79
37. SLOVÁK Pavel1991Groš Team2323-27--73
38. RECHTENBERK K.1947Pohorská jednota R...1119---4272
39. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří32---40-72
40. CHÝLEK Patrik1973Cyklistický klub F...-----7070
41. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice----70-70
42. GRAF Vojtěch1990TJ Sokol Frenštát ...--3036--66
43. STANĚK Petr1974Velké Těšany27-38---65
44. NEUWIRTH Denis1994Lašský běžecký klu...-----6464
45. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice--60---60
46. NEUWIRTH Alexandr1955Lašský běžecký klu...-----5252
47. KUČINSKÝ Josef1991Maraton klub Kopři...---52--52
48. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team52-----52
49. FOJTÍK Václav1994Veřovice---50--50
50. PETÁŠ Michal1993SK Hranice---48--48
51. ŠINDLER Tomáš1992TJ Frenštát p/R-46----46
52. ŠVIHEL Miroslav1986BS Slopné---43--43
53. DĚDEK BESKYDSKÝ1945Klub důchodců-17-25--42
54. ŠÁDKOVÁ Irena1969MK Kopřivnice--42---42
55. STANISLAV Jiří1982Groš Team2022-0--42
56. MAREK Michal1992TJ Frenštát p/R-40----40
57. ŽIDLÍK Lubomír1969Frenštát p/R---39--39
58. KELLER Michal1975Maraton klub Kopři...39-----39
59. ATARSIA Jakub1990Jiskra Otrokovice----38-38
60. ŠKAPA Marek1971Ostrava-38----38
61. LIPTÁK Radim1979Pepa Team Frýdek-M...37-----37
62. BAROŠ Jiří1962Valašské Meziříčí----36-36
63. KOLEK Robin1990Metccanico Aeronau...--36---36
64. MARTIŠKA Petr1981TJ Frenštát p/R-36----36
65. PETŘÍČKOVÁ Lenka1967Nový Jičín-----3434
66. WEISSOVÁ Zuzana1987TJ Gumárny Zubří----34-34
67. VERNARSKÝ Jar.1967Slezan Frýdek - Mí...--34---34
68. HUTOVÁ Daniela1990Baláž Extreme Team...-----3232
69. KOLAŘÍK Alois1954Maraton klub Kopři...---32--32
70. TVRDÝ Tomáš1978Frýdek-Místek----31-31
71. NÁDVORNÍK Filip1993Sokol Frenštát p.R...--31---31
72. PŮST Karel1971Valašské Meziříčí30-----30
73. VRBANOVSKÁ A.1987Dolní Bečva----29-29
74. MELČÁK Tomáš1975Maraton klub Kopři...-29----29
75. MITUROVÁ Radka1965MK Seitl Ostrava-25----25
76. VOLNÝ Jaromír1935Pohorská jednota R...----22-22
77. ŠVIHLOVÁ Marie1954BS Slopné---21--21
78. CMOL Martin1979TJ Gumárny Zubří21-----21
79. HANZLOVÁ Svatava1966Pohorská jednota R...-20----20
80. NEJEZCHLEBA J.1957TJ Slezan Frýdek-M...19-----19
81. KOTAS Pavel1955Pohorská jednota R...-18----18
82. ČAGANOVÁ Petra1993TJ Slezan Frýdek-M...18-----18
83. GROŠ Štefan1961Groš Team512----17
84. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R17-----17
85. RAMPÍROVÁ Klára1971SKP Nový Jičín14-----14
86. HAUFOVÁ Daniela1990Baláž Extreme Team...-13----13
87. LITSCHMAN Aleš1973Krmelín12-----12
88. HÁJKOVÁ Lenka1969Baláž Extreme Team...10-----10
89. LITSCHMAN Jakub2000Krmelín9-----9
90. SCHWARZ Jiří1951Pohorská jednota R...8-----8
91. VELIČKA Zdeněk1962X - AIR Ostrava0-----0
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov7060-7070140410
2. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p/R6052706060120370
3. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p/R524052485296300
4. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát p/R46385550-110299
5. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R445048-4692280
6. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R-34464650100276
7. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát p/R-486055-104267
8. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R484443-4488267
9. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát p/R-3540444876243
10. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R-2537424086230
11. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R361536363878224
12. JAŠKOVSKÝ Filip2000Frenštát p/R331232344182222
13. JURÁKOVÁ Eliška1997Kopřivnice392629353968210
14. ŠABLATUROVÁ Kar.1998Sokol Frenštát p/R--38434384208
15. GOLAS Marek2001Sokol Frenštát p/R-223037-80169
16. SRNÍČKOVÁ Valerie2001Sokol Frenštát p/R211-293666153
17. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p/R-123303564153
18. HOLUB Benedikt2000ZŠ Tyršova-31393842-150
19. MINÁŘOVÁ N. Laura1996TJ Frenštát p/R--3340-72145
20. ŠTĚPÁN Ondřej2000Sokol Frenštát p.R...--3131-74136
21. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p/R433750---130
22. PASTOR Patrik2001-40--52--92
23. FUCIMAN Jan2000Sokol Frýdlant n.O...--4241--83
24. PISKOŘOVÁ Zuzana1997ZŠ Tyršova-163532--83
25. MURAS Lukáš1996TJ Frenštát p/R-3344---77
26. PASTOR David2002-37--39--76
27. STEJSKALOVÁ Eva1994TJ Frenštát p/R-----7070
28. JANČÁK Tomáš1995TJ Frenštát p/R-70----70
29. SRNÍČEK Michal1998Sokol Frenštát p/R-1-2837-66
30. GROŠ Jakub1995Groš Team34526---65
31. MILATA Radek2001Frenštát p.R.--2533--58
32. SOLAŘ Jan1997TJ Jiskra Otrokovi...----55-55
33. BRYKNAR Radek1995TJ Frenštát p/R-55----55
34. SLOVÁKOVÁ Lucie1993TJ Slezan Frýdek-M...55-----55
35. ŠTEFEK Daniel2001Trojanovice3221----53
36. TRUBAČ Albert2001Trojanovice-12427--52
37. BENČOVÁ Helena1998TJ Slezan Frýdek-M...50-----50
38. KOZLOVSKÝ V.1999ŠSK Rožnov p/R-46----46
39. MARKOVÁ Adéla1993TJ Frenštát p/R-43----43
40. KADAŇKA Jan1997ŠSK Rožnov p/R-42----42
41. PASTOR Daniel1999-42-----42
42. NÁDVORNÍK Filip1993Sokol Frenštát p/R--41---41
43. NOVÁK David1997Sokol Frenštát p/R-41----41
44. HAUSEROVÁ K.1993Trojanovice41-----41
45. KOZLOVSKÝ A.2000ŠSK Rožnov p/R-39----39
46. ŽIDEK Patrik2001Frenštát p/R38-----38
47. JURAČÁK Erik1998ZŠ Trojanovice-36----36
48. ŽÍDKOVÁ Monika1998Frenštát p/R35-----35
49. MINÁŘOVÁ Gabriela1994TJ Frenštát p/R--34---34
50. BOHÁČ Dalibor1996Sokol Frenštát p/R-627---33
51. ŘEZNÍČEK Filip1996Sokol Frenštát p/R-32----32
52. HAUSER Šimon2001Trojanovice31-----31
53. PRAŽÁK Vojtěch2000ZŠ Tyršova-30----30
54. DOLEŽEL Dušan1998TJ Sokol Kozlovice30-----30
55. PAJLÍK Pavel 2000ZŠ Trojanovice-29----29
56. PŮSTOVÁ Šárka2002Jundrov29-----29
57. JAŠŠOVÁ Andrea1993Sokol Frýdlant n.O...--28---28
58. KOZLOVSKÁ A.1997ŠSK Rožnov p/R-28----28
59. PAVLÍK Matěj1999Galaxy Team28-----28
60. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát p/R-27----27
61. KORÁBEČNÁ Mich.2000Trojanovice27-----27
62. LYSKOVÁ Nikita2000Karviná---26--26
63. VEČERKOVÁ Mich.2003Malenovice26-----26
64. PAVLÍKOVÁ Vendula2001Galaxy Team25-----25
65. WILCZEK Filip1998Sokol Frenštát p/R-24----24
66. PETROVÁ Kateřina2000Trojanovice231----24
67. VEČERKOVÁ Adéla2002Malenovice24-----24
68. PRAŽÁKOVÁ A.2001ZŠ Tyršova-23----23
69. LITSCHMAN Ondřej2003Krmelín22-----22
70. KLECKER Jan1997Sokol Frenštát p/R-20----20
71. ORLOVÁ Petra1998ŠSK Rožnov p/R-19----19
72. ADAMČÍKOVÁ Iveta1998TJ Frenštát p/R-18----18
73. STŘÁLKA Martin1999ZŠ Trojanovice-17----17
74. STŘÁLKOVÁ Monika1999ZŠ Trojanovice-14----14
75. KADAŇKOVÁ Hana1997ŠSK Rožnov p/R-13----13
76. LORKOVÁ Nikol1999ZŠ Trojanovice-11----11
77. ONDRUCHOVÁ N.1999ZŠ Trojanovice-10----10
78. KOZLOVSKÝ Marek2003ŠSK Rožnov p/R-9----9
79. VAŠKOVÁ Bára1998ŠSK Rožnov p/R-8----8
80. SVOBODOVÁ Julie1998ZŠ Trojanovice-7----7
81. BĚLUNKOVÁ S.1998ŠSK Rožnov p/R-4----4
82. PRÁŠEK Petr1998ZŠ Trojanovice-3----3
83. ŠTEFEK Dominik1998ZŠ Trojanovice-2----2
84. VAŠKOVÁ Klára2001ŠSK Rožnov p/R-1----1
85. LOREK Jakub1998ZŠ Trojanovice-1----1
86. DOLÁK Tomáš2002ZŠ Trojanovice-1----1
87. ŠPAČEK Filip2002ZŠ Tyršova-1----1
88. PRÁŠEK Vojta2004MŠ Trojanovice-1----1
89. ŠIVIC Roman2000ZŠ Trojanovice-1----1
90. ŽINGOR Ondřej2000Sokol Frenštát p/R-1----1
91. TABAČKOVÁ Sabina1999TJ Frenštát p/R-1----1
92. ŠIVICOVÁ Klára1998ZŠ Trojanovice-1----1
93. ČAGANOVÁ Petra1993TJ Slezan Frýdek-M...0-----0
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let