Zpět na ostatní závody
4. ročník "Přes mosty" 2010
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. BITALA Václav1977LBK Kopřivnice13:4570
22. MACÍČEK Miloš1974LBK Kopřivnice13:5960
33. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice14:0355
44. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice14:1152
55. MACÍČEK Radek1975LBK Kopřivnice14:3250
66. HANKE David1971MK Kopřivnice14:4548
77. ŠINDLER Tomáš1992TJ Frenštát p/R14:5846
18. BALÁŽ Roman 1965Baláž Team Ostrava15:0244
29. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice15:0543
110. ZÁTOPEK Jiří1960MK Kopřivnice15:0742
811. SCHWARZ Ondřej1977PJR Frenštát15:1941
912. MAREK Michal1992TJ Frenštát p/R15:4940
113. PASTOROVÁ Petra1977Baláž Team Ostrava16:0739
1014. ŠKAPA Marek1971Ostrava16:2138
1115. TRUBAČ David1975SK Valašské království16:2637
1216. MARTIŠKA Petr1981TJ Frenštát p/R16:3636
1317. KORABEČNÝ Jakub1980Trojanovice16:3835
218. ESENTIEROVÁ Adéla Baláž Team Ostrava16:4034
319. HARABIŠ Zbyněk1965TJ Frenštát p/R16:5733
220. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor17:0132
321. KVITA Josef1951MK Kopřivnice17:0531
422. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice17:0730
1423. MELČÁK Tomáš1975MK Kopřivnice17:1429
424. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát p/R17:5228
525. BAŽANOVSKI Rostislav1965MK Seitl Ostrava18:0027
626. VANĚK Martin1969Frenštát p/R18:1526
327. MITUROVÁ Radka1965MK Seitl Ostrava18:2825
128. BEDNAŘÍK Jiří1945LBK Kopřivnice18:5624
1529. SLOVÁK Pavel1991Groš Team19:0423
1630. STANISLAV Jiří1982Groš Team19:1322
231. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát16:2121
432. HANZLOVÁ Svatava1966PJR Frenštát19:3020
333. RECHTENBERK Karel1947PJR Frenštát19:3819
534. KOTAS Pavel1955PJR Frenštát19:4518
435. DĚDEK1945KD ?20:0817
536. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice20:4616
1737. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice21:0315
638. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice21:2014
539. HAUFOVÁ Daniela1990Baláž Team Ostrava22:4313
740. GROŠ Štefan1961Groš Team22:4312
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. JANČÁK Tomáš1995TJ Frenštát p/R03:1770
22. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov p/R03:1860
33. BRYKNAR Radek1995TJ Frenštát p/R03:1955
44. FUCIMAN Tomáš 1996Sokol Frenštát p/R03:2052
15. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R03:3850
56. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát p/R03:3848
27. KOZLOVSKÝ Vladimír1999ŠSK Rožnov p/R03:4146
38. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R03:4244
69. MARKOVÁ Adéla1993TJ Frenštát p/R03:4843
410. KADAŇKA Jan1997ŠSK Rožnov p/R03:5742
511. NOVÁK David1997Sokol Frenštát p/R03:5841
712. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p/R03:5840
613. KOZLOVSKÝ Alexander2000ŠSK Rožnov p/R03:5939
814. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát p/R04:0238
915. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p/R04:0337
716. JURAČÁK Erik1998ZŠ Trojanovice04:0436
1017. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát p/R04:0435
1118. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R04:0634
1219. MURAS Lukáš1996TJ Frenštát p/R04:0733
1320. ŘEZNÍČEK Filip1996Sokol Frenštát p/R04:0832
821. HOLUB Benedikt2000ZŠ Tyršova04:1231
922. PRAŽÁK Vojtěch2000ZŠ Tyršova04:1330
1023. PAJLÍK Pavel 2000ZŠ Trojanovice04:1429
1124. KOZLOVSKÁ Anežka1997ŠSK Rožnov p/R04:1628
1225. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát p/R04:1827
1326. JURÁKOVÁ Eliška1997MK Kopřivnice04:1926
1427. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R04:2125
1528. WILCZEK Filip1998Sokol Frenštát p/R04:2224
129. PRAŽÁKOVÁ Anežka2001ZŠ Tyršova04:2423
230. GOLAS Marek2001Sokol Frenštát p/R04:2522
331. ŠTEFEK Daniel2001ZŠ Trojanovice04:2621
1632. KLECKER Jan1997Sokol Frenštát p/R04:2720
1733. ORLOVÁ Petra1998ŠSK Rožnov p/R04:2819
1834. ADAMČÍKOVÁ Iveta1998TJ Frenštát p/R04:2918
1935. STŘÁLKA Martin1999ZŠ Trojanovice04:3617
2036. PISKOŘOVÁ Zuzana1997ZŠ Tyršova04:3716
437. MAZOCH Jan2001Sokol Frenštát p/R04:3815
2138. STŘÁLKOVÁ Monika1999ZŠ Trojanovice04:3814
2239. KADAŇKOVÁ Hana1997ŠSK Rožnov p/R04:3913
2340. JAŠKOVSKÝ Filip2000ZŠ Trojanovice04:4012
2441. LORKOVÁ Nikol1999ZŠ Trojanovice04:4111
2542. ONDRUCHOVÁ Nikola1999ZŠ Trojanovice04:4510
543. KOZLOVSKÝ Marek2003ŠSK Rožnov p/R04:479
2644. VAŠKOVÁ Bára1998ŠSK Rožnov p/R04:488
2745. SVOBODOVÁ Julie1998ZŠ Trojanovice04:517
1446. BOHÁČ Dalibor1996Sokol Frenštát p/R04:536
1547. GROŠ Jakub1995TJ Frenštát p/R04:555
2848. BĚLUNKOVÁ S.1998ŠSK Rožnov p/R04:564
2949. PRÁŠEK Petr1998ZŠ Trojanovice04:573
3050. ŠTEFEK Dominik1998ZŠ Trojanovice05:042
651. TRUBAČ Albert2001ZŠ Trojanovice05:241
752. VAŠKOVÁ Klára2001ŠSK Rožnov p/R05:251
853. POLÁCH Zdeněk2001Sokol Frenštát p/R05:271
3154. LOREK Jakub1998ZŠ Trojanovice05:291
955. DOLÁK Tomáš2002ZŠ Trojanovice05:351
1056. SRNÍČKOVÁ Valerie2001TJ Frenštát p/R05:371
1157. ŠPAČEK Filip2002ZŠ Tyršova05:421
1258. PRÁŠEK Vojta2004MŠ Trojanovice05:511
3259. ŠIVIC Roman2000ZŠ Trojanovice05:591
3360. ŽINGOR Ondřej2000Sokol Frenštát p/R06:081
3461. PETROVÁ Kateřina2000ZŠ Trojanovice06:091
3562. SRNÍČEK Michal1998Sokol Frenštát p/R06:251
3663. TABAČKOVÁ Sabina1999TJ Frenštát p/R06:371
3764. ŠIVICOVÁ Klára1998ZŠ Trojanovice1
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let