Zpět na ostatní závody
6. ročník "Běh Papratnou" 2010
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. BITALA Václav1977Lašský bk Kopřivnice17:5770
22. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice18:1560
33. MACÍČEK Radek1975Lašský bk Kopřivnice19:0555
44. PAVLÍK Vít1973Galaxy Team19:3452
15. BALÁŽ Roman1965Baláž Extreme Team19:4150
56. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice19:4448
67. KŘENEK Radek1986Frenštát p/R19:4746
28. TRÁVNÍČEK Rostislav1968TJ Slezan F-M19:5144
79. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov19:5943
310. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice20:0042
811. HANKE David1971MK Kopřivnice20:0941
112. ZÁTOPEK Jiří1960MK Kopřivnice20:1340
913. KELLER Michal1975MK Kopřivnice20:1939
1014. SCHWARZ Ondřej1977PJR Frenštát20:2338
1115. LIPTÁK Radim1979Pepa Team F-M20:2637
1216. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž21:1736
117. PASTOROVÁ Petra1977Baláž Extreme Team21:2535
1318. TRUBAČ David1975SK Valašské království22:0334
219. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc22:1133
1420. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří22:1732
421. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p/R22:2431
1522. PŮST Karel1971Valašské Meziříčí22:2630
323. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice22:2729
424. KVITA Josef1951MK Kopřivnice22:2928
1625. STANĚK Petr1974Velké Těšany22:3927
226. KRSTEVOVÁ Andrea1985Lašský bk Kopřivnice22:4026
527. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor22:4325
528. VANĚK Martin1969Frenštát p/R23:5724
1729. SLOVÁK Pavel1991Groš Team27:0023
130. BEDNAŘÍK Jiří1945Lašský bk Kopřivnice24:3222
1831. CMOL Martin1979TJ Gumárny Zubří24:5421
1932. STANISLAV Jiří1982Groš Team25:1220
633. NEJEZCHLEBA Josef1957TJ Slezan F-M25:2019
334. ČAGANOVÁ Petra1993TJ Slezan F-M25:2118
435. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R25:2817
236. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát25:3216
637. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát25:3515
538. RAMPÍROVÁ Klára1971SKP Nový Jičín25:3714
339. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice25:5413
2040. LITSCHMAN Aleš1973Krmelín26:0912
441. RECHTENBERK Karel1947PJR Frenštát26:1411
642. HÁJKOVÁ Lenka1969Baláž Extreme Team26:1610
2143. LITSCHMAN Jakub2000Krmelín26:559
744. SCHWARZ Jiří1951PJR Frenštát27:108
545. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice27:277
2246. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice28:216
747. GROŠ Štefan1961Groš Team29:275
-48. VELIČKA Zdeněk1962X - AIR OstravaDNF0
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov01:49,070
22. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p/R01:56,060
33. SLOVÁKOVÁ Lucie1993TJ Slezan F-M01:58,055
44. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p/R02:00,052
15. BENČOVÁ Helena1998TJ Slezan F-M02:00,550
26. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R02:05,048
57. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát p/R02:08,046
38. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R02:09,044
69. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p/R02:09,543
410. PASTOR Daniel199902:12,042
711. HAUSEROVÁ Kristýna1993Trojanovice02:18,041
112. PASTOR Patrik200102:26,040
513. JURÁKOVÁ Eliška1997Kopřivnice02:26,539
214. ŽIDEK Patrik2001Frenštát p/R02:28,038
315. PASTOR David200202:29,037
416. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R02:31,036
617. ŽÍDKOVÁ Monika1998Frenštát p/R02:37,035
818. GROŠ Jakub1995Groš Team02:38,034
719. JAŠKOVSKÝ Filip2000Frenštát p/R02:42,033
520. ŠTEFEK Daniel2001Trojanovice02:44,032
621. HAUSER Šimon2001Trojanovice02:45,031
822. DOLEŽEL Dušan1998TJ Sokol Kozlovice02:46,030
723. PŮSTOVÁ Šárka2002Jundrov02:47,029
924. PAVLÍK Matěj1999Galaxy Team02:48,028
1025. KORÁBEČNÁ Michaela2000Trojanovice02:49,027
826. VEČERKOVÁ Michaela2003Malenovice02:54,026
927. PAVLÍKOVÁ Vendula2001Galaxy Team03:00,025
1028. VEČERKOVÁ Adéla2002Malenovice03:04,024
1129. PETROVÁ Kateřina2000Trojanovice03:07,023
1130. LITSCHMAN Ondřej2003Krmelín03:14,022
1231. SRNÍČKOVÁ Valerie2001Sokol Frenštát p/R03:22,021
-32. ČAGANOVÁ Petra1993TJ Slezan F-MDNS0
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Závod proběhl za velmi příjemného slunečného počasí