Zpět na ostatní závody
6. ročník "Běh Papratnou" 2010
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
1.1. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha15:34100
2.2. MACÍČEK Miloš1974RaM Šenov Nový Jičín15:5180
3.3. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice15:5770
4.4. MACÍČEK Radek1975RaM Šenov Nový Jičín16:1564
5.5. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice16:4960
1.6. JANÍČEK Robert1969BK Lysá p/M SVK17:0856
6.7. PLEVÁK Milan1972BK Lysá p/M SVK17:1352
7.8. HANKE David1971MK Kopřivnice17:1548
2.9. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice17:2146
8.10. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov17:3644
3.11. ZÁTOPEK Jiří1960X - AIR Ostrava17:4142
9.12. SCHWARZ Ondřej1977PJR Frenštát18:0540
10.13. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž18:2838
11.14. KAŠPÁREK Petr1976Orel Veřovice18:3036
12.15. KALINA Petr1976HO Skialpin Pustevny18:3534
1.16. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov18:4832
4.17. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát18:5730
5.18. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát19:0828
13.19. STANĚK Petr1974Velké Těšany19:1326
2.20. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice19:1524
1.21. KRSTEVOVÁ Andrea1985Sokol Opava19:1622
3.22. KVITA Josef1951MK Kopřivnice19:2720
4.23. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor19:3018
6.24. BAŽANOWSKI Rostislav1965MK Seitl Ostrava19:4816
14.25. MAREK Miroslav1981Orel Veřovice19:5914
2.26. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov20:0612
7.27. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát21:1810
1.28. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší21:228
15.29. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice21:536
2.30. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát21:544
3.31. RECHTENBERG Karel1947PJR Frenštát22:002
4.32. SELTENREICH Jan1941Studénka22:192
3.33. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát22:312
5.34. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice22:582
6.35. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice22:582
1636. DEDECIUS Marek198323:152
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
1.1. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov09:3650
2.2. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát10:3044
1.3. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát10:4640
2.4. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát10:5736
3.5. MILATA Emil1996Sokol Frenštát11:1334
4.6. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát11:1732
5.7. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát11:3230
3.8. HAUSEROVÁ Kristýna1993Trojanovice11:3328
6.9. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát12:0226
4.10. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát12:0324
7.11. TRČKA Jan1999ZŠ Tyršova Frenštát12:1922
8.12. POLACH Adam1998Sokol Frenštát12:2520
1.13. JAŠKOVSKÝ Filip2000TJ Frenštát12:3518
5.14. GROŠ Jakub1995Frenštát12:5516
9.15. ŘEZNÍČEK Filip1996Sokol Frenštát13:3014
2.16. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát13:3912
3.17. HAUSER Šimon2001Trojanovice13:5910
4.18. ŠTĚPÁN Ondřej2000Sokol Frenštát14:098
5.19. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát15:476
10.20. ROSINSKÝ Jakub1996Sokol Frenštát15:524
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Závod proběhl za velmi příjemného slunečného počasí