Zpět na ostatní závody
XII. ročník 'Pustevny nahoru a dolů'
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha9:4850
22. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice9:4940
33. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice10:1735
44. MACÍČEK Miloš1974RaM Šenov Nový Jičín10:3232
55. MACÍČEK Radek1975RaM Šenov Nový Jičín10:4330
66. PAVLÍK Vít1973Kopřivnice11:2628
17. ZÁTOPEK Jiří1960X - AIR Ostrava11:3526
78. SCHWARZ Ondřej1979PJR Frenštát11:4124
89. HANKE David1971MK Kopřivnice11:4423
910. KJERONSKÝ Michal1984Štika a drak11:4622
1011. JANČÁK Tomáš1995TJ Frenštát11:5821
1112. ŽIDLÍK Pavel1977Renáta a Lukášek12:0320
1213. SUCHÁNEK Lukáš1979KHB Radegast12:1419
1314. VRÁGA Fílip1988AK Kroměříž12:2018
215. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát12:2517
116. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov12:3116
117. WEISSOVÁ Zuzana1987TJGumárny Zubří12:3315
1418. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří12:4114
219. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor12:4713
220. VRÁGOVÁ Anežka1991AK Kroměříž12:5212
321. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát12:5411
1522. MELČÁK Tomáš1975MK Kopřivnice13:0510
323. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc13:129
1624. KRAUS Luboš1977Nový Jičín13:158
325. URBANOVSKÁ Aneta1987Ekonom Praha13:217
426. KVITA Josef1951MK Kopřivnice13:286
1727. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice13:445
528. KOTAS Pavel1955Frenštát14:114
429. KRAUSOVÁ Darina1974MK Kopřivnice14:143
130. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší14:352
531. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R14:451
232. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát14:561
633. HANZLOVÁ Svatava1966Frenštát15:441
334. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice16:141
435. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice16:151
536. KÁŇA Josef1948TJ Frenštát16:381
637. ŠIMARA Pavel1954TJ Vsetín17:261
638. ŠTĚRBA Vladimír1947Frenštát19:441
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. MAREK Michal1992TJ Frenštát4:0225
22. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov4:1322
33. TĚŠÍK Jan1992TJ Frenštát4:1720
44. BRYKNAR Radek1995TJ Frenštát4:3118
55. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát4:3517
16. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát4:4916
27. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát4:5315
68. VESELKOVÁ Klára1992TJ Frenštát4:5414
39. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát4:5613
410. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát4:5712
711. TOMÍČKOVÁ Barbora1995TJ Frenštát5:0111
812. HAUSNEROVÁ Kristýna1993Trojanovice5:1610
513. BUZILIS Patrik1998Hranice5:209
914. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát5:288
615. MURAS Lukáš1996TJ Frenštát5:397
116. JAŠKOVSKÝ Filip2000TJ Frenštát5:416
717. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát5:445
818. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát5:474
219. TĚŠÍK Michal2002TJ Frenštát5:513
320. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát5:562
1021. GROŠ Jakub1995Frenštát6:031
422. DOBIÁŠ Jakub2000TJ Frenštát6:141
523. BISKUP Alex2001ZŠ Tyršova6:201
624. KRAUSOVÁ Eliška2001ZŠ Tyršova7:441
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1200m.
Počasí při závodě: teplo, slunečno, bezvětří