Zpět na ostatní závody
Rekovická trojka
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha10:0650
22. MACÍČEK Miloš1974R a M Šenov u NJ10:2640
33. MACÍČEK Radek1975R a M Šenov u NJ10:5035
44. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice11:0332
55. KELLER Martin1978MK Kopřivnice11:2030
16. ZÁTOPEK Jiří1960X-Air Ostrava11:2728
67. HANKE David1971MK Kopřivnice11:3326
28. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice11:3424
79. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov11:4123
110. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p.R.11:4222
311. ŽIDLÍK Lubomír1969Frenštát p.R.11:4521
212. LIČMAN Aleš1959EKOL Team Brno11:4920
813. KELLER Michal1975MK Kopřivnice11:5019
414. BŘEZINA Radomír1967Ostrava11:5918
515. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p.R.12:0517
916. MEIXNER Jakub1990Lhotka12:0716
1017. SCHWARZ Ondřej1977PJR Radhošť12:2715
618. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát p.R.12:3114
319. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953KHB Příbor12:3813
1120. VRÁGA Filip1988AK Kroměříž12:4812
421. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice12:5011
522. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc12:5110
1223. STANĚK Petr1974Velké Těšany13:079
1324. PALLA Radovan1980Bystřice13:088
625. KVITA Josef1951MK Kopřivnice13:107
726. VANĚK Martin1969Frenštát p.R.13:396
1427. KORÁBEČNÝ Jakub198013:465
1528. SLOVÁK Pavel1991Frenštát p.R.13:494
1629. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice14:143
830. SKÝPALA Karel1969Sokol Frenštát p.R.14:302
131. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší14:321
232. PISKOŘ Karel1938Tichá14:431
133. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p.R.14:481
934. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p.R.14:501
1735. STANISLAV Jiří198214:511
336. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice14:581
437. ?Dědek Beskydský?194515:291
1838. ULRICH Roman1974PJR Radhošť15:481
539. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice16:011
240. MYSLIKOVJANOVÁ Š.197916:461
341. ULRICHOVÁ Irena1952PJR Radhošť18:551
442. TOMKOVÁ Petra1981PJR Radhošť22:381
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov p.R.5:4925
12. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p.R.6:0022
23. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát p.R.6:1020
24. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát p.R.6:3118
35. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p.R.6:3217
36. HAUSEROVÁ Kristýna1993Frenštát p.R.6:5016
47. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p.R.6:5115
58. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p.R.6:5214
69. RAMPÍROVÁ Julie1998TJ Frenštát p.R.6:5613
110. GOLAS Marek2001Sokol Frenštát p.R.6:5712
711. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p.R.7:0711
412. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát p.R.7:1910
813. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p.R.7:259
914. ŠABLATUROVÁ Karča1998Sokol Frenštát p.R.7:268
515. GROŠ Jakub1995Frenštát p.R.7:277
1016. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát p.R.7:366
217. JAŠKOVSKÝ Filip2000Trojanovice7:385
318. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p.R.7:464
1119. DOLEŽEL Dušan1998Sokol Kozlovice8:053
1220. JANĎOURKOVÁ Eliška1997TJ Frenštát p.R.8:162
421. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p.R.8:351
1322. PUŠKÁR Erik1996Frenštét p.R.8:391
523. DOBIÁŠ Jakub2000TJ Frenštát p.R.8:461
624. MILATA Radek2002Frenštát p.R.9:021
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1500m.