Zpět na ostatní závody
Letní test - 16. ročník
výsledky ke stažení (.xls)
Historie nejlepších časů jednotlivých závodníků (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. MACÍČEK Miloš1974R a M Šenov u NJ15:4350
22. MACÍČEK Radek1975R a M Šenov u NJ15:4940
33. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice16:0535
44. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice16:1932
55. KELLER Michal1975MK Kopřivnice16:3930
16. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice16:4228
27. ZÁTOPEK Jiří1960X-Air Ostrava16:5426
68. HANKE David1971MK Kopřivnice16:5924
79. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov17:2323
810. SOPUCH Petr1979MK Kopřivnice17:4522
911. SCHWARZ Ondřej1977PJR Radhošť18:0721
1012. VRÁGA Filip1988AK Kroměříž18:2020
113. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p.R.18:2019
1114. KRAMOLIŠ Daniel1988Nový Jičín18:2518
315. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát p.R.18:4917
1216. MEIXNER Jakub1990Lhotka18:5616
217. KVITA Josef1951MK Kopřivnice19:0415
318. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor19:2514
119. VRÁGOVÁ Anežka1991AK Kroměříž19:4713
420. VANĚK Martin1969Frenštát p.R.20:2912
121. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší21:1611
222. ČÁŇOVÁ Věra198821:3210
523. SKÝPALA Karel1969Sokol Frenštát p.R.21:529
324. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p.R.22:008
625. BŘESKÝ Michal1965Frenštát p.R.22:197
726. ZÁVODNÝ Tomáš1963Frýdek - Místek22:336
1327. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice22:415
228. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice22:434
329. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice22:443
430. METZOVÁ Petra1993FBC Pepino Ostrava24:212
531. METZOVÁ Martina1971Ostrava27:291
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. MILATA Emil1996Sokol Frenštát p.R.7:3625
22. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát p.R.7:3722
13. HAUSEROVÁ Kristýna1993Trojanovice7:5720
34. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p.R.7:5918
45. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p.R.8:1717
56. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát p.R.8:3016
67. NOVÁK David1997Sokol Frenštát p.R.8:3215
78. SKÝPALA Jakub1997Sokol Frenštát p.R.8:4514
89. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p.R.8:5413
910. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát p.R.9:1012
111. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p.R.9:2011
1012. DOLEŽEL Dušan1998Sokol Kozlovice9:2310
213. JAŠKOVSKÝ Filip2000Trojanovice9:269
314. DOBIÁŠ Jakub2000TJ Frenštát p.R.9:388
1115. LORKOVÁ Nikol1999Trojanovice9:557
416. HAUSER Šimon2001Trojanovice10:036
517. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p.R.10:045
1218. LOREK Jakub1998Trojanovice10:144
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let