Zpět na ostatní závody
Průběžné pořadí Frenštátského běžeckého poháru 2009
Konečné hodnocení ke stáhnutí (.xls)
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha5050-5050100300
2. MACÍČEK Miloš1974RaM Šenov Nový Jičín354050403280245
3. MACÍČEK Radek1975RaM Šenov Nový Jičín323540353064206
4. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice263232-3570195
5. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice30-3532-60157
6. ZÁTOPEK Jiří1960X - AIR Ostrava-2826282642150
7. HANKE David1971Kopřivnice212424262348145
8. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov-2623232044136
9. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice-232824-46121
10. SCHWARZ Ondřej1977PJR Frenštát132121152440121
11. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž161720121838109
12. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov171919221632109
13. KELLER Michal1975MK Kopřivnice28303019--107
14. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát-181714112888
15. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát1211-17173087
16. KALINA Petr1976HO Skialpin Pustevny1822---3474
17. KVITA Josef1951MK Kopřivnice151315762070
18. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice1412-11-2461
19. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor--1413131858
20. JANÍČEK Robert1969BK Lysá p/M SVK-----5656
21. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov71013-121254
22. PLEVÁK Milan1972BK Lysá p/M SVK-----5252
23. STANĚK Petr1974Velké Těšany-9-9-2644
24. SOPUCH Petr1989MK Kopřivnice20-22---42
25. POLÁŠEK Jan1983SK Hranice----40-40
26. MICHNA Pavel1975TJ Slezan FM40-----40
27. KAŠPÁREK Petr1976Orel Veřovice-----3636
28. MEIXNER Jakub1990Lhotka--1616--32
29. KELLER Martin1978MK Kopřivnice---30--30
30. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší351112829
31. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc10--109-29
32. PAVLÍK Vít1973Kopřivnice----28-28
33. KRSTEVOVÁ Andrea1985Sokol Opava13---2226
34. BAŽANOWSKI Rostislav1965MK Seitl Ostrava8----1624
35. TRÁVNÍČEK Rostislav1968TJ Slezan FM24-----24
36. TRUBAČ David1975Trojanovice915----24
37. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát1192-1023
38. POP Tomáš1971MK Kopřivnice23-----23
39. KJEROVSKÝ Michal1984Štika a drak----22-22
40. VELIČKA Zdeněk1962X - AIR Ostrava22-----22
41. JANČÁK Tomáš1995TJ Frenštát----21-21
42. ŽIDLÍK Lubomír1969Frenštát---21--21
43. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice11535620
44. LIČMAN Aleš1959Ekol Team Brno---20--20
45. ŠÁDKOVÁ Irena1969X - AIR Ostrava-20----20
46. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří6---14-20
47. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát17811219
48. SUCHÁNEK Lukáš1979KHB Radegast----19-19
49. SCHWARZ Jan1979PJR Frenštát19-----19
50. BŘEZINA Radomír1967Ostrava---18--18
51. KRAMOLIŠ Daniel1988Nový Jičín--18---18
52. VANĚK Martin1969Frenštát--126--18
53. PORŠANOV Daniel1977Porty School-16----16
54. WEISSOVÁ Zuzana1987TJ Gumárny Zubří----15-15
55. MAREK Miroslav1981Orel Veřovice-----1414
56. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava-14----14
57. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice51311212
58. CHÝLEK Patrik1973CK Frenštát11-----11
59. MELČÁK Tomáš1975MK Kopřivnice----10-10
60. ČÁŇOVÁ Věra1988--10---10
61. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice1141129
62. BŘESKÝ Michal1965TJ Frenštát-171--9
63. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát-2-1148
64. KRAUS Luboš1977Nový Jičín----8-8
65. PALLA Radovan1980Bystřice---8--8
66. SCHWARZ Jiří1951PJR Frenštát-8----8
67. URBANOVSKÁ Aneta1987Ekonom Praha----7-7
68. ZÁVODNÝ Tomáš1963Frýdek-Místek--6---6
69. RAMPÍROVÁ Klára1971TJ Frenštát-6----6
70. KORÁBEČNÝ Jakub1980----5--5
71. HANZLOVÁ Svatava1966PJR Frenštát-4--1-5
72. KOTAS Pavel1955Frenštát----4-4
73. SLOVÁK Pavel1991Frenštát---4--4
74. TOMÁNEK Pavel1955LK Veřovice4-----4
75. RECHTENBERG Karel1947PJR Frenštát-1---23
76. KRAUSOVÁ Darina1974MK Kopřivnice----3-3
77. SELTENREICH Jan1941Studénka-----22
78. DEDECIUS Marek1983------22
79. METZOVÁ Petra1993FBC Pepino Ostrava--2---2
80. CMOL Martin1979TJ Gumárny Zubří2-----2
81. KORÁBEČNÁ Martina1982Trojanovice11----2
82. KAŇA Josef1948TJ Frenštát----1-1
83. ŠIMARA Pavel1954TJ Vsetín----1-1
84. ŠTĚBRA Vladimír1947Frenštát----1-1
85. STANISLAV Jiří1982----1--1
86. BESKYDSKÝ DĚDEK1945----1--1
87. ULRICH Roman1974PJR Frenštát---1--1
88. MYSLIKOVJANOVÁ1979----1--1
89. ULRICHOVÁ Irena1952PJR Frenštát---1--1
90. TOMKOVÁ Petra1981PJR Frenštát---1--1
91. METZOVÁ Martina1971Ostrava--1---1
92. FLEISCHMANOVÁ-Porty School-1----1
93. GROŠ Štefan1961Frenštát10----1
94. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice-0----0
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát171718171640109
2. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát251517131330100
3. BITALA Michal1995Biatlon Rožnov---25225097
4. HAUSEROVÁ Kristýna1993Trojanovice20132016102897
5. ŠTĚPÁN Marek1996Sokol Frenštát--2218153691
6. GOLAS Matouš1995Sokol Frenštát---20174481
7. MILATA Emil1996Sokol Frenštát--2515-3474
8. ELIÁŠ Jan1996Sokol Frenštát--1614123274
9. POLACH Adam1998Sokol Frenštát-913942055
10. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát2211265-46
11. JAŠKOVSKÝ Filip2000TJ Frenštát669561845
12. VÁVROVÁ Šárka1993Sokol Frenštát---1082442
13. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát-20-22--42
14. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát---11-2637
15. GROŠ Jakub1995Frenštát121-711637
16. TRČKA Jan1999ZŠ Tyršova Frenštát83---2233
17. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát1-11421230
18. SKÝPALA Jakub1997Sokol Frenštát16-14---30
19. MAREK Michal1992TJ Frenštát----25-25
20. ŠTUSEK Jan1994ŠSK Rožnov-25----25
21. ŠINDLER František1997Frenštát1510----25
22. ŠTUSEK Jakub1994ŠSK Rožnov-22----22
23. TĚŠÍK Jan1992TJ Frenštát----20-20
24. BRYKNAR Radek1995TJ Frenštát----18-18
25. KOZLOVSKÝ Vlad.1999ŠSK Rožnov-18----18
26. PAZDERKA Marek1996Sokol Frenštát18-----18
27. BARTOŠOVÁ Simona1997Trojanovice144----18
28. HAUSER Šimon2001Trojanovice--6--1016
29. RÁRA Michal1994ŠSK Rožnov-16----16
30. ŠTEFEK Daniel2001Trojanovice115----16
31. NOVÁK David1997Sokol Frenštát--15---15
32. ŘEZNÍČEK Filip1996Sokol Frenštát-----1414
33. VESELKOVÁ Klára1992TJ Frenštát----14-14
34. KADAŇKA Jan1997ŠSK Rožnov-14----14
35. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát-151-613
36. VANĚK Tomáš1998Trojanovice13-----13
37. DOLEŽEL Dušan1998Sokol Kozlovice--103--13
38. JAŇĎOURKOVÁ El.1997ZŠ Tyršova Frenštát101-2--13
39. GOLAS Marek2001Sokol Frenštát---12--12
40. KOZLOVSKÝ Alex.2000ŠSK Rožnov-12----12
41. DOBIÁŠ Jakub2000Trojanovice11811-12
42. TOMÍČKOVÁ Barbora1995TJ Frenštát----11-11
43. PETR Miroslav1997Trojanovice-11----11
44. BUZILIS Patrik1998Hranice----9-9
45. ŠTEFEK Dominik1998Trojanovice9-----9
46. ŠTĚPÁN Ondřej2000Sokol Frenštát-----88
47. ŠABLATUROVÁ K.1998Sokol Frenštát---8--8
48. KULIŠŤÁKOVÁ Lucie1992TJ Frenštát-8----8
49. LORKOVÁ Nikol1999Trojanovice-17---8
50. MURAS Lukáš1996TJ Frenštát----7-7
51. JURAČÁK Erik1998Trojanovice-7----7
52. LOREK Jakub1998Trojanovice114---6
53. SVOBODOVÁ Julie1999Trojanovice5-----5
54. ROSINSKÝ Jakub1996Sokol Frenštát-----44
55. ONDRUCHOVÁ Nikol1999Trojanovice4-----4
56. MIČOLA Čestmír1997Trojanovice31----4
57. TĚŠÍK Michal2002TJ Frenštát----3-3
58. KUTŇÁK Marek1997Trojanovice21----3
59. MIKESKOVÁ Tereza1994TJ Frenštát-2----2
60. KORÁBEČNÁ Mich.2000Trojanovice11----2
61. VAŠENDOVÁ Radka1999TJ Frenštát11----2
62. FABIÁN Dalimil2001Trojanovice11----2
63. BISKUP Alex2001ZŠ Tyršova----1-1
64. KRAUSOVÁ Eliška2001ZŠ Tyršova----1-1
65. PUŠKÁR Erik1996Frenštát---1--1
66. MILATA Radek2002Frenštát---1--1
67. HANZELKOVÁ Z.1995TJ Frenštát-1----1
68. JIŘÍČEK Adam1998Trojanovice-1----1
69. PRÁŠEK Petr1998Trojanovice-1----1
70. STŘALKOVÁ Monika1999Trojanovice-1----1
71. MIČOLOVÁ Markéta1999Trojanovice-1----1
72. ŠTEFEK Dominik1998Trojanovice-1----1
73. JURAČÁK Jan2000Trojanovice-1----1
74. HYKLER Lukáš2002Kopřivnice-1----1
75. PETROVÁ Markéta1999Trojanovice-1----1
76. ŠIVIC Roman2000Trojanovice-1----1
77. JURAČÁKOVÁ Mon.2001Trojanovice-1----1
78. KEDROŇOVÁ Lucie2000Trojanovice-1----1
79. LACINA Radek1999TJ Frenštát-1----1
80. ŠIMEČKOVÁ K.1994TJ Frenštát-1----1
81. JURAČÁKOVÁ Mich.1998Trojanovice-1----1
82. ŠIVICOVÁ Klára1998Trojanovice-1----1
83. PAJDÍKOVÁ Renata1998-1-----1
84. KRÁL Adam1997Trojanovice1-----1
85. HÁZOVÁ Simona1999ZŠ Tyršova Frenštát1-----1
86. CHÝLKOVÁ Patrície2001Auto Havel1-----1
87. KORÁBEČNÁ Tereza2004Trojanovice1-----1
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let