Zpět na ostatní závody
3. ročník "Přes mosty" 2009
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
1.1. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha13:3450
2.2. MACÍČEK Miloš1974RaM Šenov NJ13:4640
3.3. MACÍČEK Radek1975RaM Šenov NJ14:0435
4.4. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice14:4432
5.5. KELLER Michal1975MK Kopřivnice14:5430
1.6. ZÁTOPEK Jiří1960X - AIR Ostrava15:1328
6.7. ŽIDLÍK Pavel1977Sanita Car Holešov15:1826
7.8. HANKE David1971MK Kopřivnice15:2824
2.9. VROBEL Miroslav1961MK Kopřivnice15:3723
8.10. KALINA Petr1976HO Skialpin Pustevny15:4822
9.11. SCHWARZ Ondřej1977PJR Frenštát15:5521
1.12. ŠÁDKOVÁ Irena1969X - AIR Ostrava16:0120
1.13. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R16:2719
3.14. POLÁCH Zdeněk1968TJ Sokol Frenštát16:4318
10.15. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž16:4717
11.16. GORŠANOV Daniel1977Gorby School16:5016
12.17. TRUBAČ David1975Trojanovice16:5115
13.18. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava16:5414
2.19. KVITA Josef1951MK Kopřivnice16:5813
3.20. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice17:0112
4.21. HARABIŠ Zbyněk1965TJ Frenštát p/R17:0911
2.22. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov p/R17:4110
14.23. STANĚK Petr1974Velké Těšany17:569
4.24. SCHWARZ Jiří1951PJR Frenštát18:288
3.25. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R18:367
4.26. RAMPÍROVÁ Klára1971TJ Frenštát p/R18:426
1.27. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší18:505
5.28. HANZLOVÁ Svatava1966PJR Frenštát19:124
6.29. KRSTEVOVÁ Andrea1985Opava19:163
2.30. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát19:242
7.31. KORÁBEČNÁ Martina1982Trojanovice19:421
3.32. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice19:481
4.33. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice19:501
5.34. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát19:511
6.35. BŘESKÝ Michal1965TJ Frenštát p/R19:551
15.36. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice20:361
5.37. RECHTENBERG Karel1947PJR Frenštát21:101
8.38. FLEISCHMANOVÁ1948Gorby School22:101
39. ŠÁDEK Robert1970MK KopřivniceDNF0
40. GROŠ Štefan1961Frenštát p/RDNF0
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
1.1. ŠTUSEK Jan1994ŠSK Rožnov p/R03:4725
2.2. ŠTUSEK Jakub1994ŠSK Rožnov p/R03:4822
1.3. FUCIMAN Tomáš1996Sokol Frenštát p/R03:5020
2.4. KOZLOVSKÝ Vladimír1999ŠSK Rožnov p/R03:5718
3.5. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R04:0517
3.6. RÁRA Michal1994ŠSK Rožnov p/R04:0616
4.7. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R04:0815
5.8. KADAŇKA Jan1997ŠSK Rožnov p/R04:1314
4.9. HAUSEROVÁ Kristýna1993Trojanovice04:1413
1.10. KOZLOVSKÝ Alex.2000ŠSK Rožnov p/R04:2412
6.11. PETR Miroslav1997Trojanovice04:2511
7.12. SCHINDLER František1997Trojanovice04:2610
8.13. POLACH Adam1998Sokol Frenštát p/R04:289
5.14. KULIŠŤÁKOVÁ Lucie1992TJ Frenštát p/R04:298
9.15. JURAČÁK Erik1998Trojanovice04:307
2.16. JAŠKOVSKÝ Filip2000Trojanovice04:376
3.17. ŠTEFEK Daniel2001Trojanovice04:385
10.18. BARTOŠOVÁ Simona1997Trojanovice04:394
11.19. TRČKA Jan1999TJ Frenštát p/R04:403
6.20. MIKESKOVÁ Tereza1994TJ Frenštát p/R04:412
7.21. GROŠ Jakub1995Frenštát p/R04:431
8.22. HANZELKOVÁ Zuzana1995TJ Frenštát p/R04:461
12.23. DOBIÁŠ Ondřej1997TJ Frenštát p/R04:521
13.24. KUTŇÁK Marek1997Trojanovice04:541
14.25. MIČOLA Čestmír1997Trojanovice04:561
15.26. JANĎOURKOVÁ Eliška1997TJ Frenštát p/R04:571
16.27. JIŘÍČEK Adam1998Trojanovice05:001
17.28. PRÁŠEK Petr1998Trojanovice05:011
18.29. KORKOVÁ Nikol199Trojanovice05:021
19.30. STŘALKOVÁ Monika1999Trojanovice05:031
20.31. MIČOLAVÁ Markéta1999Trojanovice05:041
4.32. FABIÁN Dalimil2001Trojanovice05:051
5.33. DOBIÁŠ Jakub2000TJ Frenštát p/R05:071
6.34. KORÁBEČNÁ Mich.2000Trojanovice05:081
21.35. ŠTEFEK Dominik1998Trojanovice05:111
7.36. JURAČÁK Jan2000Trojanovice05:131
8.37. HYKLER Lukáš2002Kopřivnice05:181
22.38. PETROVÁ Markéta1999Trojanovice05:221
9.39. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát p/R05:241
23.40. LOREK Jakub1998Trojanovice05:251
24.41. VAŠENDOVÁ Radka1999TJ Frenštát p/R05:261
10.42. ŠIVIC Roman2000Trojanovice05:291
11.43. JURAČÁKOVÁ Mon.2001Trojanovice05:301
12.44. KEDROŇOVÁ Lucie2000Trojanovice05:331
25.45. LACINA Radek1999TJ Frenštát p/R05:341
9.46. ŠIMEČKOVÁ Kristýna1994TJ Frenštát p/R05:351
26.47. JURAČÁKOVÁ Mich.1998Trojanovice06:531
27.48. ŠIMICOVÁ Klára1998Trojanovice06:551
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Počasí při závodě: teplo, slunečno, bezvětří