Zpět na ostatní závody
5. ročník "Běh Papratnou" 2009
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha17:5350
22. MICHNA Pavel1975TJ Slezan FM17:5740
33. MACÍČEK Miloš1974RaM Šenov Nový Jičín18:2235
44. MACÍČEK Radek1975RaM Šenov Nový Jičín18:4232
55. JURÁK Tomáš1975MK Kopřivnice18:4730
66. KELLER Michal1975MK Kopřivnice18:5128
77. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice19:2926
18. TRÁVNÍČEK Rostislav1968TJ Slezan FM19:3124
89. POP Tomáš1971MK Kopřivnice19:4623
210. VELIČKA Zdeněk1962X - AIR Ostrava20:1722
911. HANKE David1971Kopřivnice20:4221
1012. SOPUCH Petr1989MK Kopřivnice21:0120
1113. SCHWARZ Jan1979PJR Frenštát21:2819
1214. KALINA Petr1976HO Skialpin Pustevny21:3918
115. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R21:5817
1316. VRÁGA Filip1988AK Asics Kroměříž21:5816
217. KVITA Josef1951MK Kopřivnice22:0815
318. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice22:0914
1419. SCHWARZ Ondřej1977PJR Frenštát22:1513
320. HARABIŠ Zbyněk1965Frenštát p/R22:1912
1521. CHÝLEK Patrik1973CK Frenštát p/R22:2711
422. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc22:4210
1623. TRUBAČ David197523:019
424. BAŽANOWSKI Rost.1965MK Seitl Ostrava23:048
125. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov p/R23:177
1726. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří23:266
127. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice23:415
528. TOMÁNEK Pavel1955LK Veřovice23:594
229. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší24:123
1830. CMOL Martin1979TJ Gumárny Zubří24:332
231. KRSTEVOVÁ Andrea1985Opava24:501
332. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R24:581
333. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice25:331
1934. MAKOVÝ Roman1984Trojanovice26:361
435. KORÁBEČNÁ Martina1982Trojanovice26:371
536. SKÝPALA Karel1969TJ Sokol Frenštát p/R27:521
637. GROŠ Štefan1961Frenštát p/R29:391
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
1.1. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R25
2.2. DOBIÁŠ Ondřej199722
1.3. HAUSEROVÁ Kristýna1993Trojanovice20
3.4. PAZDERKA Marek1996Sokol Frenštát p/R18
4.5. MAZOCH Lubomír1999TJ Frenštát p/R17
5.6. SKÝPALA Jakub1997Sokol Frenštát p/R16
6.7. ŠINDLER František1997Frenštát p/R15
7.8. BARTOŠOVÁ Simona1997Trojanovice14
8.9. VANĚK Tomáš1998Trojanovice13
2.10. GROŠ Jakub1995Frenštát p/R12
1.11. ŠTEFEK Daniel2001Trojanovice11
9.12. JAŇĎOURKOVÁ E.1997ZŠ Tyršova10
10.13. ŠTEFEK Dominik1998Trojanovice9
11.14. TRČKA Jan1999ZŠ Tyršova8
12.15. GORKOVÁ Nikol1999Trojanovice7
2.16. JAŠKOVSKÝ Filip2000Trojanovice6
13.17. SVOBODOVÁ Julie1999Trojanovice5
14.18. ONDRUCHOVÁ Nikol1999Trojanovice4
15.19. MIČULA Čestmír1997Trojanovice3
16.20. KUTŇÁK Marek1997Trojanovice2
3.21. DOBIÁŠ Jakub20001
4.22. KORÁBEČNÁ M.2000Trojanovice1
17.23. VAŠENDOVÁ Radka1999TJ Frenštát p/R1
18.24. PAJDÍKOVÁ Renata19981
5.25. MAZOCH Jan2001TJ Frenštát p/R1
19.26. KRÁL Adam1997Trojanovice1
20.27. HÁZOVÁ Simona1999ZŠ Tyršova1
6.28. FABIÁN Dalimil2001Trojanovice1
21.29. LOREK Jakub1998Trojanovice1
7.30. CHÝLKOVÁ Patrície2001Auto Havel1
8.31. KORÁBEČNÁ Tereza2004Trojanovice1
132. JAĎOUREK Adam*2004
233. KORÁBEČNÁ Tereza*2004Trojanovice
334. ONDRUCHOVÁ K.*2004Trojanovice
435. KALINA Mikuláš*2005
536. CHÝLKOVÁ Natalie*????
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Děti označené * běžely 100m a nejsou hodnoceny v celkovém pořadí.
Počasí při závodě: slunečno, bezvětří, teplota kolem 20 st.