Zpět na ostatní závody
Podzimní pětka 2008
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. ŠÁDEK Robert1970MK Kopřivnice15:57100
22. MICHNA Pavel1975TJ Slezan FM15:5980
33. PURKAR Richard1976MK Kopřivnice16:5670
44. MACÍČEK Radek1975RAM Šenov17:0664
15. ZÁTOPEK Jiří1960X-AIR Ostrava17:3460
56. AMBROS Jakub1987MK Kopřivnice17:4556
67. HANKE David1971Kopřivnice18:0052
78. KRPEC Lukáš1979Tichá18:0648
89. VRÁGA Filip1988AK Kroměříž18:0746
210. VINKLÁREK Jiří1961Rožnov p/R18:1444
911. ŠKODA Kristian1990CK Frenštát p/R18:2642
112. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R18:3240
113. BÝMOVÁ Renata1975MK Kopřivnice18:3438
1014. SCHWARZ Jan1979PJR Frenštát18:5036
315. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát p/R19:1234
1116. ŠKAPA Marek1971X-AIR Ostrava19:1832
217. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice19:3030
1218. CHÝLEK Patrik1973CK Frenštát p/R19:4028
319. KVITA Josef1951MK Kopřivnice19:5226
420. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953Příbor19:5324
221. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov p/R20:4222
122. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší20:5220
223. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice21:0718
1324. KELLER Michal1975MK Kopřivnice21:2216
1425. NEUWIRTH Denis1994TC Kopřivnice21:4914
1526. ŠCUDLÍK Rudolf1993TK Příbor21:5612
427. HARABIŠ Zbyněk1965Sokol Frenštát p/R22:0810
328. PISKOŘ Karel1938PJR Frenštát p/R22:228
529. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc22:416
430. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice22:494
1631. SKÝPALA Karel1969Sokol Frenštát p/R23:102
532. GROŠ Štefan1961PJR Frenštát24:212
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. SLOVÁK Pavel1991Frenštát11:0250
22. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát11:2944
13. RAMPÍROVÁ Julie1999LO Frenštát11:5040
14. GROŠ Jakub1995Sokol Frenštát13:2736
25. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát14:1834
36. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát14:2232
27. VAŠENDOVÁ Radka1999TJ Frenštát16:0730
38. POLÁCH Ondřej2001Sokol Frenštát18:1128
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 5000m, mládež 2700m.