Zpět na ostatní závody
XI. ročník 'Pustevny nahoru a dolů'
výsledky ke stažení (.xls)
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
A B C D Z
11. BITALA Václav1977PSK Olymp Praha10:2150
22. MICHNA Pavel1975TJ Slezan FM10:5340
13. ZÁTOPEK Jiří1960X - AIR Ostrava11:1635
24. BALÁŽ Roman1965Baláž Extreme Team11:2332
35. KELLER Michal1975MK Kopřivnice11:2930
46. KRPEC Lukáš1979Tichá11:4528
57. VRÁGA Filip1988AK Kroměříž11:5026
38. VALENTA Michal1962AVC Praha12:1724
69. VOLNÝ Petr1979TJ Gumárny Zubří12:2023
410. POLÁCH Zdeněk1968Sokol Frenštát p/R12:2322
711. ŠKAPA Marek1971X - AIR Ostrava12:2621
112. VRÁGA Zdeněk1958Rožnov p/R12:2820
113. BÝMOVÁ Renata1975MK Kopřivnice12:3019
814. TUZA Jiří1989Příbor12:3818
215. JELÍNEK Petr1952MK Kopřivnice12:5417
316. PŘÍVĚTIVÝ Miroslav1953KHB Radegast Příbor13:0116
917. KALINA Petr1976HO Skialpin Pustevny13:2015
418. KVITA Josef1951MK Kopřivnice13:2114
219. KRAUSOVÁ Darina1974MK Kopřivnice13:5213
120. FOGAŠ Pavol1941MK Kopřivnice14:2612
321. STOPKOVÁ Lenka1969Nový Jičín14:3311
1022. ZÁPECA Miroslav1978Prototyp Velké Karl.14:4710
423. RAMPÍROVÁ Klára1971TJ Frenštát p/R14:499
524. VALENTOVÁ Květa1956AVC Praha14:588
525. VYNIKAL Bedřich1952Olomouc15:057
226. BEDNAŘÍK Jiří1945Mniší15:196
327. NAVARA Petr1945MK Kopřivnice15:365
528. GROŠ Štefan1961PJ Radhošť16:544
429. ŠTĚBRA Vladimír1947SK Skialpin Pustevny17:553
30. SOUČEK Ondřej1985Prototyp Velké Karl.DNF-
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
kategorie celkové pořadí ročník sportovní oddíl výsledný čas body
P Ž D - -
11. VRÁGOVÁ Anežka1991Rožnov p/R04:3725
22. KNÁPKOVÁ Michala1993TJ Frenštát p/R05:1722
13. RAMPÍROVÁ Julie1999TJ Frenštát p/R05:2820
14. GROŠ Jakub1995Frenštát p/R05:3718
25. POLÁCH Zdeněk1996Sokol Frenštát p/R05:4417
36. POLÁCH Adam1998Sokol Frenštát p/R06:0416
27. STOPKOVÁ Tereza1999Nový Jičín06:3415
38. KRAUSOVÁ Eliška2001ZŠ Tyršova Nový Jičín07:5014
49. CHOVANEČKOVÁ Nik.2005Štramberk07:5113
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let
Dospělí běželi 3000m, mládež 1200m.