Zpět na ostatní závody
Průběžné pořadí Frenštátského běžeckého poháru
Konečné hodnocení ke stáhnutí (.xls)
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Šádek Robert1970MK Kopřivnice-5050-40100240
2. Zátopek Jiří1960X - air Ostrava234026302648170
3. Michna Pavel 1975TJ Slezan FM40-40--80160
4. Neuwirth Alexandr1955MK Kopřivnice24-3228-60144
5. Keller Michal1978MK Kopřivnice28-2826-56138
6. Polách Zdeněk1968Sokol Frenštát172822232242137
7. Ambros Jakub1987TJ Slezan FM--24-3264120
8. Škapa Marek1971X - air Ostrava1835--2344120
9. Vrága Filip1988AK Asics Kroměříž20-2321-52116
10. Purkar Richard1976MK Kopřivnice32-35--46113
11. Šádková Irena1969AC Pardubice193220--40111
12. Jelínek Petr1952MK Kopřivnice1424-191836111
13. Kotek Martin1984TJ Slezan FM50--50--100
14. Krkoška Michal1987AC Nový Jičín35-3035--100
15. Bednařík Jiří1945Mniší923-15143495
16. Navara Petr1945MK Kopřivnice519139132882
17. Rampírová Klára1971TJ Frenštát-1814-123276
18. Ďurický Alexandr1987VŠB Ostrava--193224-75
19. Fogaš Pavol1941MK Kopřivnice717-14112271
20. Sopuch Petr1989MK Kopřivnice-----7070
21. Vrágová Anežka1991TJ Slezan FM12--17-3867
22. Keller Martin1975Kopřivnice26--40--66
23. Harabiš Zbyněk1965Sokol Frenštát133021---64
24. Lacina Vojtěch1968Frenštát6201720--63
25. Groš Štefan1961Sokol Frenštát152116--X52
26. Polášek Jan1983AK HRANICE----50-50
27. Schwarz Jiří1951PJR Frenštát11-1816--45
28. Skýpala Karel1969Sokol Frenštát4--10-3044
29. Kvita Josef1951MK Kopřivnice1626----42
30. Vlček Tomáš1980TJ Gumárny Zubří----35-35
31. Krausová Darina1974NsP Nový Jičín---1817-35
32. Schindler Tomáš1992TJ Frenštát----30-30
33. Pop Tomáš1971MK Kopřivnice30-----30
34. Martiška Petr1981TJ Frenštát----28-28
35. Býmová Renáta1975MK Kopřivnice-----2626
36. Rechtenberg Karel1947PJR Frenštát-----2424
37. Karkoška Petr1973BK SAK Ložiska KI---24--24
38. Macíček Miroslav1961Brose Kopřivnice---22--22
39. Lacina Vojtěch Ml.1990Frenštát-22----22
40. Trávníček Rostislav1968TJ Slezan FM22-----22
41. Volný Petr1979TJ Gumárny Zubří----21-21
42. Keller Antonín1963AK Asics Kroměříž21-----21
43. Bryknarová Kristýna1992TJ Frenštát----20-20
44. Baroš Jiří1962Valašské Meziříčí----19-19
45. Břeský Michal1965Frenštát316----19
46. Kraus Nový Jičín----16-16
47. Bill Josef1973SK Skialpin----15-15
48. Bažanovski Rost.1965MK SEITL Ostrava--15---15
49. Fajkus Filip1993TJ Frenštát-15----15
50. Fajkusová Ludmila1970TJ Frenštát-14----14
51. Štefek Marcel1972Ostrava---13--13
52. Musialek Jiří1968Sviadnov---12--12
53. Bažanovská Barbora1990MK SEITL Ostrava--12---12
54. Szabados Peter1976MK SEITL Ostrava---11--11
55. Volný Jaromír1935PJR Frenštát----10-10
56. Jančák Tomáš1995Frenštát10-----10
57. Štěrba Vladimár1947SK Skialpin----9-9
58. Beskydovič 1945Beskydy---8--8
59. Melčák Tomáš1975MK Kopřivnice8-----8
60. Šamánek Petr1969Frenštát---7--7
61. Petr Jaroslav1989Frenštát2-----2
62. Makový Roman1984Trojanovice1-----1
63. Petr Jiří1990FrenštátX-----0
Muži: A - do 39 let, B - 40 - 49 let, C - 50 - 59 let, D - 60 let a starší
Ženy: Z - ženy (jedna kategorie)
Dorostenecké a žákovské kategorie
celkové pořadí ročník sportovní oddíl body body
celkem
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Kasl Ondřej1995Sokol Frenštát20182222934116
2. Skýpala Jakub1997Sokol Frenštát17161716-3096
3. Rampírová Julie1999TJ Frenštát-2220-44490
4. Hlaváčová Markéra1991TJ Frenštát--2525-3686
5. Polách Adam1998Sokol Frenštát1512141562884
6. Polách Zdeněk1996Sokol Frenštát1614161472282
7. Polách Ondřej2001Sokol Frenštát-111112-2054
8. Bolas Matouš1995Sokol Frenštát-----5050
9. Groš Jakub1995Sokol Frenštát18----3250
10. Eliáš Jan1996Sokol Frenštát-131518--46
11. Břeská Kateřina1996Frenštát2220----42
12. Řezníček Filip1996Sokol Frenštát-15---2641
13. Slovák Pavel1992Frenštát-----4040
14. Janďourková Eliška1997Frenštát--13--2437
15. Martiška Jakub1992TJ Frenštát----25-25
16. Muras Lukáš1996Frenštát---178-25
17. Kawulok Filip1993Sokol Frenštát-25----25
18. Břeská Hana1993Frenštát25-----25
19. Marek Michal1992TJ Frenštát----22-22
20. Jančák Tomáš1995TJ Frenštát----20-20
21. Studnický David1995Frenštát---20--20
22. Bryknar Radek1995TJ Frenštát----18-18
23. Kasl Miroslav1997Sokol Frenštát--18---18
24. Bednárová Lucie1993TJ Frenštát----17-17
25. Mičulka Patrik1994Sokol Frenštát-17----17
26. Veselková Klára1992TJ Frenštát----16-16
27. Fajkus Filip1993TJ Frenštát----15-15
28. Adamčíková Johana1994TJ Frenštát----14-14
29. Hanzelková Tereza1992TJ Frenštát----13-13
30. Le Adrián1996Frenštát---13--13
31. Jalůvková Michaela1993TJ Frenštát----12-12
32. Kundrát Zdeněk2001Sokol Frenštát--12---12
33. Kasl Miroslav1997Sokol Frenštát----11-11
34. Štábl Filip1995TJ Frenštát p.R----10-10
35. Fajkus Lukáš1996Sokol Frenštát-10----10
36. Buziris Patrik1998ZŠ Všechovice----5-5
37. Jalůvková Markéta1996TJ Frenštát----3-3
38. Krausová Eliška2001ZŠ Tyršova Nový Jičín----2-2
P - předžáci do 9 let, Ž - žáci 10-13 let, D - dorost 14-17 let